Aukcja nr 35
USD/PLN: 2.840 | EUR/PLN: 3.790 | data: 02-12-2006
491 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 50 złotych 1819, Warszawa, Plage 4, Bitkin 807 (R), Fr. 107, złoto 9.78 g, patyna |
II- EF- |
8 000 zł 14 000 zł
492 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 50 złotych 1822, Warszawa, Plage 7, Bitkin 810 (R1), Fr. 107, złoto 9.70 g, moneta uszkodzona, rzadki rocznik |
III VF |
4 000 zł 6 800 zł
493 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 50 złotych 1829, Warszawa, Plage 10, Bitkin 978 (R1), Fr. 109, złoto 9.79 g, nieznaczne ślady czyszczenia ale bardzo ładnie zachowana i rzadka moneta |
II+ EF+ |
17 500 zł 36 000 zł
494 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 25 złotych 1817, Warszawa, Plage 11, Bitkin 812 (R), Fr. 106, złoto 4,90 g |
III+/II- VF+/EF- |
3 500 zł 7 000 zł
495 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 25 złotych 1818, Warszawa, Plage 12, Bitkin 813 (R), Fr. 106, złoto 4.89 g |
3 500 zł 6 000 zł
496 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 25 złotych 1819, Warszawa, Plage 14, Bitkin 814 (R), Fr. 106, złoto 4.88 g |
4 000 zł 6 400 zł
497 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 25 złotych 1825, Warszawa, Plage 18, Bitkin 818 (R2), Fr. 108, złoto 4.89 g, bardzo rzadka moneta w pięknym stanie zachowania |
I- UNC- |
15 000 zł 29 000 zł
498 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 25 złotych 1825, Warszawa, Plage 18, Bitkin 818 (R2), Fr. 108, złoto, 4.89 g, minimalne uderzenie na rancie, bardzo rzadka i ładnie zachowana moneta |
15 000 zł 24 000 zł
499 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 10 złotych 1820, Warszawa, Plage 23, Bitkin 819 (R), minimalne uderzenie na rancie i ślady czyszczenia na awersie ale moneta bez justowania, wyśmienity egzemplarz |
I-/II+ UNC-/EF+ |
25 000 zł 25 000 zł
500 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 10 złotych 1822, Warszawa, Plage 25, Bitkin 821 (R), lekko justowany ale bardzo ładnie zachowany egzemplarz, delikatna patyna |
II+ EF+ |
15 000 zł 18 000 zł
501 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 10 złotych 1823, Warszawa, Plage 26, Bitkin 822 (R), bardzo ładne |
12 500 zł 16 000 zł
502 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 5 złotych 1816, Warszawa, Plage 31, Bitkin 825, patyna |
III/III+ VF/VF+ |
400 zł 480 zł
503 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 5 złotych 1817, Warszawa, Plage 34, Bitkin 827 |
III VF |
300 zł 380 zł
504 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 5 złotych 1818, Warszawa, Plage 36, Bitkin 829 (R), rzadszy rocznik |
500 zł 3 200 zł
505 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 5 złotych 1929, Warszawa, Plage 37, Bitkin 985, delikatna patyna |
II- EF- |
500 zł 1 050 zł
506 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 5 złotych 1829, Warszawa, Plage 37, Bitkin 985, delikatna patyna |
II- EF- |
500 zł 520 zł
507 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 5 złotych 1829, Warszawa, Plage 37, Bitkin 985, mennicza wada blachy na policzku i delikatny justunek na rewersie mimo to ładny egzemplarz, patyna |
II- EF- |
450 zł 1 100 zł
508 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 5 złotych 1829, Warszawa, Plage 37, Bitkin 985, patyna |
350 zł 620 zł
509 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 5 złotych 1830, Warszawa, litery F - H pod Orłem, Plage 38 R, Bitkin 86, delikatne justowanie, ładnie zachowany egzemplarz |
II+ EF+ |
1 000 zł 3 800 zł
510 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 5 złotych 1830, Warszawa, litery K - G pod Orłem, Plage 39, Bitkin 987, moneta lekko justowana i umyta, w cenniku Berezowskiego 15 złotych |
III/III- VF/VF- |
250 zł |