Aukcja nr 35

USD/PLN: 2.840 | EUR/PLN: 3.790 | data: 02-12-2006
50 złotych 1819, Warszawa, Plage 4, Bitkin 807 (R), Fr. 107, złoto 9.78 g, patyna 50 złotych 1819, Warszawa, Plage 4, Bitkin 807 (R), Fr. 107, złoto 9.78 g, patyna
491 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
50 złotych 1819, Warszawa, Plage 4, Bitkin 807 (R), Fr. 107, złoto 9.78 g, patyna
8 000 zł
14 000 zł
50 złotych 1822, Warszawa, Plage 7, Bitkin 810 (R1), Fr. 107, złoto 9.70 g, moneta uszkodzona, rza.. 50 złotych 1822, Warszawa, Plage 7, Bitkin 810 (R1), Fr. 107, złoto 9.70 g, moneta uszkodzona, rza..
492 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
50 złotych 1822, Warszawa, Plage 7, Bitkin 810 (R1), Fr. 107, złoto 9.70 g, moneta uszkodzona, rzadki rocznik
4 000 zł
6 800 zł
50 złotych 1829, Warszawa, Plage 10, Bitkin 978 (R1), Fr. 109, złoto 9.79 g, nieznaczne ślady czys.. 50 złotych 1829, Warszawa, Plage 10, Bitkin 978 (R1), Fr. 109, złoto 9.79 g, nieznaczne ślady czys..
493 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
50 złotych 1829, Warszawa, Plage 10, Bitkin 978 (R1), Fr. 109, złoto 9.79 g, nieznaczne ślady czyszczenia ale bardzo ładnie zachowana i rzadka moneta
17 500 zł
36 000 zł
25 złotych 1817, Warszawa, Plage 11, Bitkin 812 (R), Fr. 106, złoto 4,90 g 25 złotych 1817, Warszawa, Plage 11, Bitkin 812 (R), Fr. 106, złoto 4,90 g
494 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
25 złotych 1817, Warszawa, Plage 11, Bitkin 812 (R), Fr. 106, złoto 4,90 g
III+/II-
VF+/EF-
3 500 zł
7 000 zł
25 złotych 1818, Warszawa, Plage 12, Bitkin 813 (R), Fr. 106, złoto 4.89 g 25 złotych 1818, Warszawa, Plage 12, Bitkin 813 (R), Fr. 106, złoto 4.89 g
495 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
25 złotych 1818, Warszawa, Plage 12, Bitkin 813 (R), Fr. 106, złoto 4.89 g
3 500 zł
6 000 zł
25 złotych 1819, Warszawa, Plage 14, Bitkin 814 (R), Fr. 106, złoto 4.88 g 25 złotych 1819, Warszawa, Plage 14, Bitkin 814 (R), Fr. 106, złoto 4.88 g
496 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
25 złotych 1819, Warszawa, Plage 14, Bitkin 814 (R), Fr. 106, złoto 4.88 g
4 000 zł
6 400 zł
25 złotych 1825, Warszawa, Plage 18, Bitkin 818 (R2), Fr. 108, złoto 4.89 g, bardzo rzadka moneta .. 25 złotych 1825, Warszawa, Plage 18, Bitkin 818 (R2), Fr. 108, złoto 4.89 g, bardzo rzadka moneta ..
497 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
25 złotych 1825, Warszawa, Plage 18, Bitkin 818 (R2), Fr. 108, złoto 4.89 g, bardzo rzadka moneta w pięknym stanie zachowania
15 000 zł
29 000 zł
25 złotych 1825, Warszawa, Plage 18, Bitkin 818 (R2), Fr. 108, złoto, 4.89 g, minimalne uderzenie .. 25 złotych 1825, Warszawa, Plage 18, Bitkin 818 (R2), Fr. 108, złoto, 4.89 g, minimalne uderzenie ..
498 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
25 złotych 1825, Warszawa, Plage 18, Bitkin 818 (R2), Fr. 108, złoto, 4.89 g, minimalne uderzenie na rancie, bardzo rzadka i ładnie zachowana moneta
15 000 zł
24 000 zł
10 złotych 1820, Warszawa, Plage 23, Bitkin 819 (R), minimalne uderzenie na rancie i ślady czyszcz.. 10 złotych 1820, Warszawa, Plage 23, Bitkin 819 (R), minimalne uderzenie na rancie i ślady czyszcz..
499 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
10 złotych 1820, Warszawa, Plage 23, Bitkin 819 (R), minimalne uderzenie na rancie i ślady czyszczenia na awersie ale moneta bez justowania, wyśmienity egzemplarz
I-/II+
UNC-/EF+
25 000 zł
25 000 zł
10 złotych 1822, Warszawa, Plage 25, Bitkin 821 (R), lekko justowany ale bardzo ładnie zachowany e.. 10 złotych 1822, Warszawa, Plage 25, Bitkin 821 (R), lekko justowany ale bardzo ładnie zachowany e..
500 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
10 złotych 1822, Warszawa, Plage 25, Bitkin 821 (R), lekko justowany ale bardzo ładnie zachowany egzemplarz, delikatna patyna
15 000 zł
18 000 zł
10 złotych 1823, Warszawa, Plage 26, Bitkin 822 (R), bardzo ładne 10 złotych 1823, Warszawa, Plage 26, Bitkin 822 (R), bardzo ładne
501 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
10 złotych 1823, Warszawa, Plage 26, Bitkin 822 (R), bardzo ładne
12 500 zł
16 000 zł
5 złotych 1816, Warszawa, Plage 31, Bitkin 825, patyna 5 złotych 1816, Warszawa, Plage 31, Bitkin 825, patyna
502 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
5 złotych 1816, Warszawa, Plage 31, Bitkin 825, patyna
III/III+
VF/VF+
400 zł
480 zł
5 złotych 1817, Warszawa, Plage 34, Bitkin 827 5 złotych 1817, Warszawa, Plage 34, Bitkin 827
503 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
5 złotych 1817, Warszawa, Plage 34, Bitkin 827
300 zł
380 zł
5 złotych 1818, Warszawa, Plage 36, Bitkin 829 (R), rzadszy rocznik 5 złotych 1818, Warszawa, Plage 36, Bitkin 829 (R), rzadszy rocznik
504 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
5 złotych 1818, Warszawa, Plage 36, Bitkin 829 (R), rzadszy rocznik
500 zł
3 200 zł
5 złotych 1929, Warszawa, Plage 37, Bitkin 985, delikatna patyna 5 złotych 1929, Warszawa, Plage 37, Bitkin 985, delikatna patyna
505 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
5 złotych 1929, Warszawa, Plage 37, Bitkin 985, delikatna patyna
500 zł
1 050 zł
5 złotych 1829, Warszawa, Plage 37, Bitkin 985, delikatna patyna 5 złotych 1829, Warszawa, Plage 37, Bitkin 985, delikatna patyna
506 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
5 złotych 1829, Warszawa, Plage 37, Bitkin 985, delikatna patyna
500 zł
520 zł
5 złotych 1829, Warszawa, Plage 37, Bitkin 985, mennicza wada blachy na policzku i delikatny justu.. 5 złotych 1829, Warszawa, Plage 37, Bitkin 985, mennicza wada blachy na policzku i delikatny justu..
507 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
5 złotych 1829, Warszawa, Plage 37, Bitkin 985, mennicza wada blachy na policzku i delikatny justunek na rewersie mimo to ładny egzemplarz, patyna
450 zł
1 100 zł
5 złotych 1829, Warszawa, Plage 37, Bitkin 985, patyna 5 złotych 1829, Warszawa, Plage 37, Bitkin 985, patyna
508 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
5 złotych 1829, Warszawa, Plage 37, Bitkin 985, patyna
350 zł
620 zł
5 złotych 1830, Warszawa, litery F - H pod Orłem, Plage 38 R, Bitkin 86, delikatne justowanie, ład.. 5 złotych 1830, Warszawa, litery F - H pod Orłem, Plage 38 R, Bitkin 86, delikatne justowanie, ład..
509 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
5 złotych 1830, Warszawa, litery F - H pod Orłem, Plage 38 R, Bitkin 86, delikatne justowanie, ładnie zachowany egzemplarz
1 000 zł
3 800 zł
5 złotych 1830, Warszawa, litery K - G pod Orłem, Plage 39, Bitkin 987, moneta lekko justowana i u.. 5 złotych 1830, Warszawa, litery K - G pod Orłem, Plage 39, Bitkin 987, moneta lekko justowana i u..
510 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
5 złotych 1830, Warszawa, litery K - G pod Orłem, Plage 39, Bitkin 987, moneta lekko justowana i umyta, w cenniku Berezowskiego 15 złotych
III/III-
VF/VF-
250 zł