Aukcja nr 35
USD/PLN: 2.840 | EUR/PLN: 3.790 | data: 02-12-2006
511 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 2 złote 1816, Warszawa, Plage 45, Bitkin 830 |
III VF |
200 zł | |
512 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 2 złote 1826, Warszawa, Plage 59, Bitkin 993 (R), justowane, rzadkie |
II- EF- |
800 zł 2 400 zł
513 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 2 złote 1830, Warszawa, Plage 61, Bitkin 995, justowane, delikatna patyna |
II- EF- |
450 zł 480 zł
514 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 2 złote 1830, Warszawa, Plage 61, Bitkin 995, patyna |
300 zł 640 zł
515 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 1 złoty 1818, Warszawa, Plage 62, Bitkin 842, na awersie drobne rysy w tle |
250 zł | |
516 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 1 złoty 1819, Warszawa, Plage 64, Bitkin 843 |
III/III+ VF/VF+ |
200 zł 520 zł
517 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 1 złoty 1827, Warszawa, Plage 70, Bitkin 996, ładnie zachowany egzemplarz, delikatna patyna |
400 zł 1 300 zł
518 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 1 złoty 1827, Warszawa, Plage 70, Bitkin 996 |
300 zł 580 zł
519 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 1 złoty 1830, Warszawa, Plage 73, Bitkin 999, ładny egzemplarz, patyna |
II+ EF+ |
450 zł 1 850 zł
520 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 1 złoty 1832, Warszawa, mniejsza głowa cara, Plage 77, Bitkin, 1003, moneta wybita nieco uszkodzonym stemplem ale bardzo ładny egzemplarz |
I-/II+ UNC-/EF+ |
800 zł 2 800 zł
521 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 1 złoty 1832, Warszawa, mniejsza głowa cara, Plage 77, Bitkin, 1003 |
III+/II- VF+/EF- |
300 zł 360 zł
522 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 1 złoty 1832, Warszawa, mniejsza głowa cara, Plage 77, Bitkin, 1003, drobne rysy w tle |
300 zł 360 zł
523 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 10 groszy 1826, Warszawa, Plage 87, Bitkin 1006, rzadszy rocznik, patyna |
200 zł 1 300 zł
524 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 10 groszy 1828, Warszawa, Plage 90, Bitkin 1009 |
200 zł 820 zł
525 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 10 groszy 1830, Warszawa, litery K - G pod orłem, Plage 92, Bitkin 1011, delikatna patyna |
II- EF- |
250 zł 1 100 zł
526 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 10 groszy 1831, Warszawa, Plage 93, Bitkin 1012, rzadkie |
II- EF- |
350 zł 1 100 zł
527 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 10 groszy 1835, Warszawa, Plage 97, Bitkin 1175 |
III VF |
125 zł 620 zł
528 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 10 groszy 1836, Warszawa, Plage 98, Bitkin 1176 |
III+/II- VF+/EF- |
200 zł 720 zł
529 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 10 groszy 1838, Warszawa, św. Jerzy bez płaszcza, Plage 102, Bitkin 1180, piękny egzemplarz, złocista patyna |
I- UNC- |
400 zł 2 200 zł
530 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 10 groszy 1840, Warszawa, Plage 106, Bitkin 1182, piękny egzemplarz, patyna |
I- UNC- |
100 zł 160 zł