Aukcja nr 35

USD/PLN: 2.840 | EUR/PLN: 3.790 | data: 02-12-2006
2 złote 1816, Warszawa, Plage 45, Bitkin 830 2 złote 1816, Warszawa, Plage 45, Bitkin 830
511 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
2 złote 1816, Warszawa, Plage 45, Bitkin 830
200 zł
2 złote 1826, Warszawa, Plage 59, Bitkin 993 (R), justowane, rzadkie 2 złote 1826, Warszawa, Plage 59, Bitkin 993 (R), justowane, rzadkie
512 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
2 złote 1826, Warszawa, Plage 59, Bitkin 993 (R), justowane, rzadkie
800 zł
2 400 zł
2 złote 1830, Warszawa, Plage 61, Bitkin 995, justowane, delikatna patyna 2 złote 1830, Warszawa, Plage 61, Bitkin 995, justowane, delikatna patyna
513 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
2 złote 1830, Warszawa, Plage 61, Bitkin 995, justowane, delikatna patyna
450 zł
480 zł
2 złote 1830, Warszawa, Plage 61, Bitkin 995, patyna 2 złote 1830, Warszawa, Plage 61, Bitkin 995, patyna
514 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
2 złote 1830, Warszawa, Plage 61, Bitkin 995, patyna
300 zł
640 zł
1 złoty 1818, Warszawa, Plage 62, Bitkin 842, na awersie drobne rysy w tle 1 złoty 1818, Warszawa, Plage 62, Bitkin 842, na awersie drobne rysy w tle
515 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
1 złoty 1818, Warszawa, Plage 62, Bitkin 842, na awersie drobne rysy w tle
250 zł
1 złoty 1819, Warszawa, Plage 64, Bitkin 843 1 złoty 1819, Warszawa, Plage 64, Bitkin 843
516 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
1 złoty 1819, Warszawa, Plage 64, Bitkin 843
III/III+
VF/VF+
200 zł
520 zł
1 złoty 1827, Warszawa, Plage 70, Bitkin 996, ładnie zachowany egzemplarz, delikatna patyna 1 złoty 1827, Warszawa, Plage 70, Bitkin 996, ładnie zachowany egzemplarz, delikatna patyna
517 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
1 złoty 1827, Warszawa, Plage 70, Bitkin 996, ładnie zachowany egzemplarz, delikatna patyna
400 zł
1 300 zł
1 złoty 1827, Warszawa, Plage 70, Bitkin 996 1 złoty 1827, Warszawa, Plage 70, Bitkin 996
518 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
1 złoty 1827, Warszawa, Plage 70, Bitkin 996
300 zł
580 zł
1 złoty 1830, Warszawa, Plage 73, Bitkin 999, ładny egzemplarz, patyna 1 złoty 1830, Warszawa, Plage 73, Bitkin 999, ładny egzemplarz, patyna
519 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
1 złoty 1830, Warszawa, Plage 73, Bitkin 999, ładny egzemplarz, patyna
450 zł
1 850 zł
1 złoty 1832, Warszawa, mniejsza głowa cara, Plage 77, Bitkin, 1003, moneta wybita nieco uszkodzon.. 1 złoty 1832, Warszawa, mniejsza głowa cara, Plage 77, Bitkin, 1003, moneta wybita nieco uszkodzon..
520 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
1 złoty 1832, Warszawa, mniejsza głowa cara, Plage 77, Bitkin, 1003, moneta wybita nieco uszkodzonym stemplem ale bardzo ładny egzemplarz
I-/II+
UNC-/EF+
800 zł
2 800 zł
1 złoty 1832, Warszawa, mniejsza głowa cara, Plage 77, Bitkin, 1003 1 złoty 1832, Warszawa, mniejsza głowa cara, Plage 77, Bitkin, 1003
521 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
1 złoty 1832, Warszawa, mniejsza głowa cara, Plage 77, Bitkin, 1003
III+/II-
VF+/EF-
300 zł
360 zł
1 złoty 1832, Warszawa, mniejsza głowa cara, Plage 77, Bitkin, 1003, drobne rysy w tle 1 złoty 1832, Warszawa, mniejsza głowa cara, Plage 77, Bitkin, 1003, drobne rysy w tle
522 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
1 złoty 1832, Warszawa, mniejsza głowa cara, Plage 77, Bitkin, 1003, drobne rysy w tle
300 zł
360 zł
10 groszy 1826, Warszawa, Plage 87, Bitkin 1006, rzadszy rocznik, patyna 10 groszy 1826, Warszawa, Plage 87, Bitkin 1006, rzadszy rocznik, patyna
523 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
10 groszy 1826, Warszawa, Plage 87, Bitkin 1006, rzadszy rocznik, patyna
200 zł
1 300 zł
10 groszy 1828, Warszawa, Plage 90, Bitkin 1009 10 groszy 1828, Warszawa, Plage 90, Bitkin 1009
524 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
10 groszy 1828, Warszawa, Plage 90, Bitkin 1009
200 zł
820 zł
10 groszy 1830, Warszawa, litery K - G pod orłem, Plage 92, Bitkin 1011, delikatna patyna 10 groszy 1830, Warszawa, litery K - G pod orłem, Plage 92, Bitkin 1011, delikatna patyna
525 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
10 groszy 1830, Warszawa, litery K - G pod orłem, Plage 92, Bitkin 1011, delikatna patyna
250 zł
1 100 zł
10 groszy 1831, Warszawa, Plage 93, Bitkin 1012, rzadkie 10 groszy 1831, Warszawa, Plage 93, Bitkin 1012, rzadkie
526 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
10 groszy 1831, Warszawa, Plage 93, Bitkin 1012, rzadkie
350 zł
1 100 zł
10 groszy 1835, Warszawa, Plage 97, Bitkin 1175 10 groszy 1835, Warszawa, Plage 97, Bitkin 1175
527 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
10 groszy 1835, Warszawa, Plage 97, Bitkin 1175
125 zł
620 zł
10 groszy 1836, Warszawa, Plage 98, Bitkin 1176 10 groszy 1836, Warszawa, Plage 98, Bitkin 1176
528 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
10 groszy 1836, Warszawa, Plage 98, Bitkin 1176
III+/II-
VF+/EF-
200 zł
720 zł
10 groszy 1838, Warszawa, św. Jerzy bez płaszcza, Plage 102, Bitkin 1180, piękny egzemplarz, złoci.. 10 groszy 1838, Warszawa, św. Jerzy bez płaszcza, Plage 102, Bitkin 1180, piękny egzemplarz, złoci..
529 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
10 groszy 1838, Warszawa, św. Jerzy bez płaszcza, Plage 102, Bitkin 1180, piękny egzemplarz, złocista patyna
400 zł
2 200 zł
10 groszy 1840, Warszawa, Plage 106, Bitkin 1182, piękny egzemplarz, patyna 10 groszy 1840, Warszawa, Plage 106, Bitkin 1182, piękny egzemplarz, patyna
530 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
10 groszy 1840, Warszawa, Plage 106, Bitkin 1182, piękny egzemplarz, patyna
100 zł
160 zł