Aukcja nr 35

USD/PLN: 2.840 | EUR/PLN: 3.790 | data: 02-12-2006
511 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
2 złote 1816, Warszawa, Plage 45, Bitkin 830
200 zł
512 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
2 złote 1826, Warszawa, Plage 59, Bitkin 993 (R), justowane, rzadkie
800 zł
2 400 zł
513 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
2 złote 1830, Warszawa, Plage 61, Bitkin 995, justowane, delikatna patyna
450 zł
480 zł
514 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
2 złote 1830, Warszawa, Plage 61, Bitkin 995, patyna
300 zł
640 zł
515 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
1 złoty 1818, Warszawa, Plage 62, Bitkin 842, na awersie drobne rysy w tle
250 zł
516 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
1 złoty 1819, Warszawa, Plage 64, Bitkin 843
III/III+
VF/VF+
200 zł
520 zł
517 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
1 złoty 1827, Warszawa, Plage 70, Bitkin 996, ładnie zachowany egzemplarz, delikatna patyna
400 zł
1 300 zł
518 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
1 złoty 1827, Warszawa, Plage 70, Bitkin 996
300 zł
580 zł
519 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
1 złoty 1830, Warszawa, Plage 73, Bitkin 999, ładny egzemplarz, patyna
450 zł
1 850 zł
520 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
1 złoty 1832, Warszawa, mniejsza głowa cara, Plage 77, Bitkin, 1003, moneta wybita nieco uszkodzonym stemplem ale bardzo ładny egzemplarz
I-/II+
UNC-/EF+
800 zł
2 800 zł
521 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
1 złoty 1832, Warszawa, mniejsza głowa cara, Plage 77, Bitkin, 1003
III+/II-
VF+/EF-
300 zł
360 zł
522 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
1 złoty 1832, Warszawa, mniejsza głowa cara, Plage 77, Bitkin, 1003, drobne rysy w tle
300 zł
360 zł
523 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
10 groszy 1826, Warszawa, Plage 87, Bitkin 1006, rzadszy rocznik, patyna
200 zł
1 300 zł
524 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
10 groszy 1828, Warszawa, Plage 90, Bitkin 1009
200 zł
820 zł
525 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
10 groszy 1830, Warszawa, litery K - G pod orłem, Plage 92, Bitkin 1011, delikatna patyna
250 zł
1 100 zł
526 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
10 groszy 1831, Warszawa, Plage 93, Bitkin 1012, rzadkie
350 zł
1 100 zł
527 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
10 groszy 1835, Warszawa, Plage 97, Bitkin 1175
125 zł
620 zł
528 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
10 groszy 1836, Warszawa, Plage 98, Bitkin 1176
III+/II-
VF+/EF-
200 zł
720 zł
529 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
10 groszy 1838, Warszawa, św. Jerzy bez płaszcza, Plage 102, Bitkin 1180, piękny egzemplarz, złocista patyna
400 zł
2 200 zł
530 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
10 groszy 1840, Warszawa, Plage 106, Bitkin 1182, piękny egzemplarz, patyna
100 zł
160 zł