Aukcja nr 35
USD/PLN: 2.840 | EUR/PLN: 3.790 | data: 02-12-2006
593 | Monety zaboru rosyjskiego 25 kopiejek = 50 groszy 1847, Warszawa, Plage 386, Bitkin 1253, patyna |
II-/III+ EF-/VF+ |
250 zł 340 zł
594 | Monety zaboru rosyjskiego 25 kopiejek = 50 groszy 1848, Warszawa, Plage 387, Bitkin 1254, nieco rzadszy rocznik |
II- EF- |
500 zł | |
595 | Monety zaboru rosyjskiego 25 kopiejek = 50 groszy 1848, Warszawa, Plage 387, Bitkin 1254, nieco rzadszy rocznik |
300 zł 330 zł
596 | Monety zaboru rosyjskiego 25 kopiejek = 50 groszy 1850, Warszawa, Plage 388, Bitkin 1255, lekko zapiłowany rant |
250 zł 1 100 zł
597 | Monety zaboru rosyjskiego 25 kopiejek 1854, Warszawa, Plage 453, Bitkin 441 (R1), rzadkie, patyna |
2 000 zł 11 000 zł
598 | Monety zaboru rosyjskiego 25 kopiejek 1857, Warszawa, Plage 455, Bitkin 285 (R1) bardzo ładna i bardzo rzadka moneta |
II+/I- EF+/UNC- |
3 000 zł 10 500 zł
599 | Monety zaboru rosyjskiego 20 kopiejek = 40 groszy 1850, Warszawa, Plage 396, Bitkin 1263, patyna |
II- EF- |
300 zł 420 zł
600 | Monety zaboru rosyjskiego 20 kopiejek = 40 groszy 1850, Warszawa, Plage 396, Bitkin 1263 |
II- EF- |
300 zł 360 zł
601 | Monety zaboru rosyjskiego 20 kopiejek 1857, Warszawa, Plage 456, Bitkin 286 (R1), ładna i rzadka moneta, patyna |
II-/III+ EF-/VF+ |
1 250 zł 7 800 zł
602 | Monety zaboru rosyjskiego 15 kopiejek = 1 złoty 1836, Petersburg, Plage 407, Bitkim 1116, moneta wybita lekko pękniętym stemplem |
II- EF- |
150 zł 400 zł
603 | Monety zaboru rosyjskiego 15 kopiejek = 1 złoty 1837, Warszawa, Plage 408, Bitkin 1170 |
100 zł 130 zł
604 | Monety zaboru rosyjskiego 15 kopiejek = 1 złoty 1839, Warszawa, Plage 412, Bitkin 1172 |
II/II+ EF/EF+ |
200 zł 300 zł
605 | Monety zaboru rosyjskiego 15 kopiejek = 1 złoty 1839, Warszawa, Plage 412, Bitkin 1172, delikatna patyna |
100 zł 130 zł
606 | Monety zaboru rosyjskiego 15 kopiejek = 1 złoty 1839, Warszawa, Plage 412, Bitkin 1172, rysy w tle |
100 zł 130 zł
607 | Monety zaboru rosyjskiego 15 kopiejek = 1 złoty 1840, Warszawa, bez kropki po dacie, Plage 414, Bitkin 1182, wybity nieco uszkodzonym stemplem, słabo czytelna litera M pod Orłem |
150 zł 1 050 zł
608 | Monety zaboru rosyjskiego 3 kopiejki 1859, Warszawa, Plage 473, Bitkin 457, delikatna patyna |
300 zł 520 zł
609 | Monety zaboru rosyjskiego 2 kopiejki 1862, Warszawa, Plage 493, Bitkin 471 |
125 zł 180 zł
610 | Monety zaboru rosyjskiego kopiejka 1850, Warszawa, Plage 495, Bitkin 866 (R1), rzadki rocznik, patyna |
III VF |
250 zł 300 zł
611 | Monety zaboru rosyjskiego kopiejka 1855, Warszawa, Plage 500, Bitkin 473, patyna |
200 zł 400 zł
612 | Monety zaboru rosyjskiego kopiejka 1860, Warszawa, Plage 505, Bitkin 479, patyna |
II- EF- |
150 zł 360 zł