Aukcja nr 35

USD/PLN: 2.840 | EUR/PLN: 3.790 | data: 02-12-2006
Jesteś w: A35  POLSKA
5 groszy 1823, Warszawa, Plage 119, Bitkin 861, rzadszy rocznik, patyna 5 groszy 1823, Warszawa, Plage 119, Bitkin 861, rzadszy rocznik, patyna
533 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
5 groszy 1823, Warszawa, Plage 119, Bitkin 861, rzadszy rocznik, patyna
200 zł
1 250 zł
5 groszy 1829 / F.H., Warszawa, duża data i litery F - H, Plage 130, Bitkin 1019, delikatna patyna 5 groszy 1829 / F.H., Warszawa, duża data i litery F - H, Plage 130, Bitkin 1019, delikatna patyna
534 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
5 groszy 1829 / F.H., Warszawa, duża data i litery F - H, Plage 130, Bitkin 1019, delikatna patyna
125 zł
860 zł
5 groszy 1840, Warszawa, Plage 140, Bitkin 1227, ładne 5 groszy 1840, Warszawa, Plage 140, Bitkin 1227, ładne
535 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
5 groszy 1840, Warszawa, Plage 140, Bitkin 1227, ładne
I/I-
UNC/UNC-
150 zł
210 zł
3 grosze polskie 1830, Warszawa, litery K - G pod orłem, Plage 172, Bitkin 1037 (R2), bardzo rzadk.. 3 grosze polskie 1830, Warszawa, litery K - G pod orłem, Plage 172, Bitkin 1037 (R2), bardzo rzadk..
536 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
3 grosze polskie 1830, Warszawa, litery K - G pod orłem, Plage 172, Bitkin 1037 (R2), bardzo rzadkie, w cenniku Berezowskiego 40 złotych
300 zł
1 950 zł
ciężarek 50 złotówki 1817, Warszawa, Plage 289, Bitkin 1271 (R2), mosiądz 9.79 g, lekko zapiłowany.. ciężarek 50 złotówki 1817, Warszawa, Plage 289, Bitkin 1271 (R2), mosiądz 9.79 g, lekko zapiłowany..
537 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
ciężarek 50 złotówki 1817, Warszawa, Plage 289, Bitkin 1271 (R2), mosiądz 9.79 g, lekko zapiłowany na rancie, bardzo ładny egzemplarz, delikatna patyna, rzadki
500 zł
2 400 zł
ciężarek Frydrychs d’ora, Warszawa, Plage 292, Bitkin 1270 (R3), mosiądz 6.64 g, drobne rysy ale m.. ciężarek Frydrychs d’ora, Warszawa, Plage 292, Bitkin 1270 (R3), mosiądz 6.64 g, drobne rysy ale m..
538 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
ciężarek Frydrychs d’ora, Warszawa, Plage 292, Bitkin 1270 (R3), mosiądz 6.64 g, drobne rysy ale mimo to bardzo ładnie zachowany egzemplarz z delikatną patyną, rzadki
500 zł
2 300 zł
dukat 1831, Warszawa, odmiana z kropką przed pochodnią, Plage 269, Fr. 114, złoto 3.48 g, drobna r.. dukat 1831, Warszawa, odmiana z kropką przed pochodnią, Plage 269, Fr. 114, złoto 3.48 g, drobna r..
539 Powstanie Listopadowe 1830-1831
dukat 1831, Warszawa, odmiana z kropką przed pochodnią, Plage 269, Fr. 114, złoto 3.48 g, drobna rysa na rewersie ale ładnie zachowany
3 000 zł
5 200 zł
dukat 1831, Warszawa, odmiana z kropką przed pochodnią, Plage 269, Fr. 114, złoto 3.45 g, lekko us.. dukat 1831, Warszawa, odmiana z kropką przed pochodnią, Plage 269, Fr. 114, złoto 3.45 g, lekko us..
540 Powstanie Listopadowe 1830-1831
dukat 1831, Warszawa, odmiana z kropką przed pochodnią, Plage 269, Fr. 114, złoto 3.45 g, lekko uszkodzony
1 500 zł
2 300 zł
5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, ładny egzemplarz bez justowania 5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, ładny egzemplarz bez justowania
541 Powstanie Listopadowe 1830-1831
5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, ładny egzemplarz bez justowania
1 250 zł
1 350 zł
5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, na rewersie przepiękna tęczowa patyna 5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, na rewersie przepiękna tęczowa patyna
542 Powstanie Listopadowe 1830-1831
5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, na rewersie przepiękna tęczowa patyna
II/II+
EF/EF+
800 zł
980 zł
2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, na rewersie minimalnie justowane 2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, na rewersie minimalnie justowane
543 Powstanie Listopadowe 1830-1831
2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, na rewersie minimalnie justowane
II/II-
EF/EF-
250 zł
1 550 zł
2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, delikatna patyna 2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, delikatna patyna
544 Powstanie Listopadowe 1830-1831
2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, delikatna patyna
250 zł
420 zł
2 złote 1831, Warszawa, Plage 273 2 złote 1831, Warszawa, Plage 273
545 Powstanie Listopadowe 1830-1831
2 złote 1831, Warszawa, Plage 273
200 zł
250 zł
10 groszy 1831, Warszawa, łapy orła proste, Plage 276 10 groszy 1831, Warszawa, łapy orła proste, Plage 276
546 Powstanie Listopadowe 1830-1831
10 groszy 1831, Warszawa, łapy orła proste, Plage 276
II-/III+
EF-/VF+
250 zł
340 zł
3 grosze 1831, Warszawa, łapy orła proste, Plage 282, patyna 3 grosze 1831, Warszawa, łapy orła proste, Plage 282, patyna
547 Powstanie Listopadowe 1830-1831
3 grosze 1831, Warszawa, łapy orła proste, Plage 282, patyna
200 zł
540 zł
1 złoty 1835, Wiedeń, Plage 294, piękny egzemplarz 1 złoty 1835, Wiedeń, Plage 294, piękny egzemplarz
548 Wolne Miasto Kraków
1 złoty 1835, Wiedeń, Plage 294, piękny egzemplarz
1 500 zł
1 550 zł
1 złoty 1835, Wiedeń, Plage 294 1 złoty 1835, Wiedeń, Plage 294
549 Wolne Miasto Kraków
1 złoty 1835, Wiedeń, Plage 294
400 zł
520 zł
10 groszy 1835, Wiedeń, Plage 295, wyśmienity stan zachowania 10 groszy 1835, Wiedeń, Plage 295, wyśmienity stan zachowania
550 Wolne Miasto Kraków
10 groszy 1835, Wiedeń, Plage 295, wyśmienity stan zachowania
1 500 zł
5 000 zł
5 groszy 1835, Wiedeń, Plage 296, wyśmienity stan zachowania 5 groszy 1835, Wiedeń, Plage 296, wyśmienity stan zachowania
551 Wolne Miasto Kraków
5 groszy 1835, Wiedeń, Plage 296, wyśmienity stan zachowania
1 000 zł
7 000 zł
5 groszy 1835, Wiedeń, Plage 296, patyna 5 groszy 1835, Wiedeń, Plage 296, patyna
552 Wolne Miasto Kraków
5 groszy 1835, Wiedeń, Plage 296, patyna
400 zł
400 zł