Aukcja nr 35

USD/PLN: 2.840 | EUR/PLN: 3.790 | data: 02-12-2006
Jesteś w: A35  POLSKA
473 Księstwo Warszawskie 1807-1815
talar 1811, Warszawa, Plage 114, Dav. 247, drobne rysy w tle
III/III+
VF/VF+
1 500 zł
1 750 zł
474 Księstwo Warszawskie 1807-1815
III/III+
VF/VF+
1 250 zł
1 600 zł
475 Księstwo Warszawskie 1807-1815
talar 1812, Warszawa, Plage 115, Dav. 247, na rewersie drobne mennicze wady blachy
III/III+
VF/VF+
1 250 zł
1 500 zł
476 Księstwo Warszawskie 1807-1815
talar 1812, Warszawa, Plage 115, Dav. 247
1 100 zł
1 300 zł
477 Księstwo Warszawskie 1807-1815
talar 1812, Warszawa, Plage 115, Dav. 247, mennicze wady blachy, ślad po uszkach
III-
VF-
800 zł
740 zł
478 Księstwo Warszawskie 1807-1815
talar 1814, Warszawa, Plage 116, Dav. 247, rzadszy rocznik
III/III+
VF/VF+
1 500 zł
2 100 zł
479 Księstwo Warszawskie 1807-1815
1 400 zł
1 550 zł
480 Księstwo Warszawskie 1807-1815
1/3 talara (dwuzłotówka) 1813, Warszawa, Plage 112, drobna wada blachy, ale ładnie zachowany egzemplarz z delikatną patyną
400 zł
1 300 zł
481 Księstwo Warszawskie 1807-1815
1/6 talara (złotówka) 1812, Warszawa, Plage 105, justowane, rzadkie
500 zł
900 zł
482 Księstwo Warszawskie 1807-1815
1/6 talara (złotówka) 1814, Warszawa, Plage 107, justowane, ładne i rzadkie
1 000 zł
2 100 zł
483 Księstwo Warszawskie 1807-1815
III+/II-
VF+/EF-
1 000 zł
2 000 zł
484 Księstwo Warszawskie 1807-1815
10 groszy 1813, Warszawa, Plage 103, patyna
150 zł
440 zł
485 Księstwo Warszawskie 1807-1815
5 groszy 1811, Warszawa, litery I S i małe cyfry daty, moneta przebita na 1/48 talara pruskiego, Plage 94, na rewersie mennicza wada blachy
II/III+
150 zł
120 zł
486 Księstwo Warszawskie 1807-1815
5 groszy 1811, Warszawa, litery I S i duże cyfry daty, moneta przebita na 1/48 talara pruskiego, Plage 95, patyna
100 zł
487 Księstwo Warszawskie 1807-1815
3 grosze 1812, Warszawa, końcówki gałązek odwrócone do dołu, Plage 89
III+/II-
VF+/EF-
200 zł
210 zł
488 Księstwo Warszawskie 1807-1815
grosz 1814, Warszawa, Plage 74, ładnie zachowany egzemplarz, patyna
250 zł
900 zł
489 Monety w oblężeniu Zamościa
2 złote 1813, Zamość, Plage 123, na awersie graffiti ale ładnie zachowany egzemplarz, patyna
2 500 zł
2 600 zł
490 Monety w oblężeniu Zamościa
2 złote 1813, Zamość, Plage 126, delikatna patyna
2 000 zł
1 600 zł
491 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
50 złotych 1819, Warszawa, Plage 4, Bitkin 807 (R), Fr. 107, złoto 9.78 g, patyna
8 000 zł
14 000 zł
492 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
50 złotych 1822, Warszawa, Plage 7, Bitkin 810 (R1), Fr. 107, złoto 9.70 g, moneta uszkodzona, rzadki rocznik
4 000 zł
6 800 zł