Aukcja nr 35
USD/PLN: 2.840 | EUR/PLN: 3.790 | data: 02-12-2006
473 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 talar 1811, Warszawa, Plage 114, Dav. 247, drobne rysy w tle |
III/III+ VF/VF+ |
1 500 zł 1 750 zł
474 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 talar 1811, Warszawa, Plage 114, Dav. 247, drobne rysy w tle |
III/III+ VF/VF+ |
1 250 zł 1 600 zł
475 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 talar 1812, Warszawa, Plage 115, Dav. 247, na rewersie drobne mennicze wady blachy |
III/III+ VF/VF+ |
1 250 zł 1 500 zł
476 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 talar 1812, Warszawa, Plage 115, Dav. 247 |
III VF |
1 100 zł 1 300 zł
477 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 talar 1812, Warszawa, Plage 115, Dav. 247, mennicze wady blachy, ślad po uszkach |
III- VF- |
800 zł 740 zł
478 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 talar 1814, Warszawa, Plage 116, Dav. 247, rzadszy rocznik |
III/III+ VF/VF+ |
1 500 zł 2 100 zł
479 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 talar 1814, Warszawa, Plage 116, Dav. 247, rzadszy rocznik |
III VF |
1 400 zł 1 550 zł
480 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 1/3 talara (dwuzłotówka) 1813, Warszawa, Plage 112, drobna wada blachy, ale ładnie zachowany egzemplarz z delikatną patyną |
400 zł 1 300 zł
481 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 1/6 talara (złotówka) 1812, Warszawa, Plage 105, justowane, rzadkie |
III VF |
500 zł 900 zł
482 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 1/6 talara (złotówka) 1814, Warszawa, Plage 107, justowane, ładne i rzadkie |
1 000 zł 2 100 zł
483 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 1/6 talara (złotówka) 1814, Warszawa, Plage 107, justowane, ładne i rzadkie |
III+/II- VF+/EF- |
1 000 zł 2 000 zł
484 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 10 groszy 1813, Warszawa, Plage 103, patyna |
II- EF- |
150 zł 440 zł
485 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 5 groszy 1811, Warszawa, litery I S i małe cyfry daty, moneta przebita na 1/48 talara pruskiego, Plage 94, na rewersie mennicza wada blachy |
II/III+ |
150 zł 120 zł
486 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 5 groszy 1811, Warszawa, litery I S i duże cyfry daty, moneta przebita na 1/48 talara pruskiego, Plage 95, patyna |
100 zł | |
487 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 3 grosze 1812, Warszawa, końcówki gałązek odwrócone do dołu, Plage 89 |
III+/II- VF+/EF- |
200 zł 210 zł
488 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 grosz 1814, Warszawa, Plage 74, ładnie zachowany egzemplarz, patyna |
250 zł 900 zł
489 | Monety w oblężeniu Zamościa 2 złote 1813, Zamość, Plage 123, na awersie graffiti ale ładnie zachowany egzemplarz, patyna |
2 500 zł 2 600 zł
490 | Monety w oblężeniu Zamościa 2 złote 1813, Zamość, Plage 126, delikatna patyna |
2 000 zł 1 600 zł
491 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 50 złotych 1819, Warszawa, Plage 4, Bitkin 807 (R), Fr. 107, złoto 9.78 g, patyna |
II- EF- |
8 000 zł 14 000 zł
492 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 50 złotych 1822, Warszawa, Plage 7, Bitkin 810 (R1), Fr. 107, złoto 9.70 g, moneta uszkodzona, rzadki rocznik |
III VF |
4 000 zł 6 800 zł