Aukcja nr 35
USD/PLN: 2.840 | EUR/PLN: 3.790 | data: 02-12-2006
413 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1794, Warszawa, wieniec z prawej strony blisko napisów, 24.02 g, Plage 373, Dav. 1623, drobna wada blachy ale ładne lustro mennicze rzadkie w tym typie talara |
II- EF- |
1 000 zł 1 000 zł
414 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1794, Warszawa, wieniec z prawej strony daleko od napisów, 24.06 g, Plage 373, Dav. 1623, ciemna patyna |
750 zł 600 zł
415 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1794, Warszawa, wieniec z prawej strony daleko od napisów, 24.12 g, Plage 373, Dav. 1623, justowany |
700 zł 560 zł
416 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1794, Warszawa, wieniec z prawej strony daleko od napisów, 24.05 g, Plage 373, Dav. 1623, ciemna, nieco plamiasta patyna |
III VF |
600 zł 660 zł
417 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1795, Warszawa, 23.97 g, Plage 374, Dav. 1623, rzadko spotykane w tym typie talara wyraźne ślady lustra menniczego |
III+/II- VF+/EF- |
1 000 zł 1 250 zł
418 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1795, Warszawa, 23.77 g, Plage 374, Dav. 1623 |
III VF |
750 zł 680 zł
419 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1795, Warszawa, 24.04 g, Plage 374, Dav. 1623, maleńki ślad po zawieszce na rancie |
600 zł 640 zł
420 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1767, Warszawa, Plage 350, lekko pęknięty krążek, patyna |
III+/II- VF+/EF- |
2 000 zł 3 500 zł
421 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 próbny półtalar 1771, Warszawa, Aw: Popiersie, Rw: Piec menniczy, 9.75 g, Plage 473, T. 18, rzadki |
II- EF- |
6 000 zł 7 800 zł
422 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1773, Warszawa, Plage 358, mennicza wada krążka, drobne uszkodzenia rantu |
III VF |
1 000 zł 1 200 zł
423 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1776, Warszawa, Plage 361, justowany |
III/III- VF/VF- |
800 zł 720 zł
424 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1778, Warszawa, Plage 364, na awersie minimalna wada mennicza krążka |
III VF |
800 zł 720 zł
425 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1782, Warszawa, Plage 368, rzadki i ładnie zachowany, patyna |
6 000 zł 4 800 zł
426 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1784, Warszawa, Plage 370, rzadszy rocznik, ładnie zachowany egzemplarz |
II+ EF+ |
4 000 zł 7 800 zł
427 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1788, Warszawa, Plage 371, minimalnie justowany ale ładny egzemplarz z delikatną zielonkawą patyną |
1 500 zł 1 400 zł
428 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1788, Warszawa, Plage 371, minimalnie justowany, ładny |
II- EF- |
1 250 zł 1 000 zł
429 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1788, Warszawa, Plage 371, justowany |
II- EF- |
1 000 zł 800 zł
430 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1768, Warszawa, litery I - S pod tarczą herbową, 2 listki z prawej strony za pierwszym wiązaniem wieńca, Plage 315, ładnie zachowana |
II+ EF+ |
750 zł 920 zł
431 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1768, Warszawa, litery F - S pod tarczą herbową, Plage 313 |
II-/III+ EF-/VF+ |
400 zł 780 zł
432 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1772, Warszawa, cyfry daty ściśnięte, Plage 321 |
500 zł 1 150 zł