Aukcja nr 35

USD/PLN: 2.840 | EUR/PLN: 3.790 | data: 02-12-2006
Jesteś w: A35  POLSKA
dwugrosz 1651, Bydgoszcz, na awersie napis IOAN CAS...., ładny egzemplarz dwugrosz 1651, Bydgoszcz, na awersie napis IOAN CAS...., ładny egzemplarz
333 Jan II Kazimierz 1649-1668
dwugrosz 1651, Bydgoszcz, na awersie napis IOAN CAS...., ładny egzemplarz
250 zł
440 zł
dwugrosz 1651, Bydgoszcz, na awersie napis IOA CAS....., patyna dwugrosz 1651, Bydgoszcz, na awersie napis IOA CAS....., patyna
334 Jan II Kazimierz 1649-1668
dwugrosz 1651, Bydgoszcz, na awersie napis IOA CAS....., patyna
150 zł
340 zł
dwugrosz 1651, Gdańsk, rzadki, ciemna patyna dwugrosz 1651, Gdańsk, rzadki, ciemna patyna
335 Jan II Kazimierz 1649-1668
dwugrosz 1651, Gdańsk, rzadki, ciemna patyna
II-/III+
EF-/VF+
500 zł
560 zł
półtorak 1662, Poznań półtorak 1662, Poznań
336 Jan II Kazimierz 1649-1668
półtorak 1662, Poznań
250 zł
250 zł
szeląg 1650, Bydgoszcz, T. 6, lekko skorodowana powierzchnia, patyna, rzadki szeląg 1650, Bydgoszcz, T. 6, lekko skorodowana powierzchnia, patyna, rzadki
337 Jan II Kazimierz 1649-1668
szeląg 1650, Bydgoszcz, T. 6, lekko skorodowana powierzchnia, patyna, rzadki
250 zł
320 zł
dukat 1683, Gdańsk, H-Cz. 2478 R1, Fr. 36, T. 15, Kaleniecki s. 474, złoto 3.46 g, lekko gięty, ła.. dukat 1683, Gdańsk, H-Cz. 2478 R1, Fr. 36, T. 15, Kaleniecki s. 474, złoto 3.46 g, lekko gięty, ła..
338 Jan III Sobieski 1674-1696
dukat 1683, Gdańsk, H-Cz. 2478 R1, Fr. 36, T. 15, Kaleniecki s. 474, złoto 3.46 g, lekko gięty, ładny egzemplarz
8 000 zł
10 500 zł
ort 1677, Bydgoszcz, odmiana z literami M - H na gałązkach i cyframi 1 - 8 po bokach tarczy herbow.. ort 1677, Bydgoszcz, odmiana z literami M - H na gałązkach i cyframi 1 - 8 po bokach tarczy herbow..
339 Jan III Sobieski 1674-1696
ort 1677, Bydgoszcz, odmiana z literami M - H na gałązkach i cyframi 1 - 8 po bokach tarczy herbowej, T. 2, lakierowany, ładnie zachowany egzemplarz
1 200 zł
1 250 zł
ort 1684, Bydgoszcz, T. 2, moneta wybita lekko uszkodzonym stemplem ort 1684, Bydgoszcz, T. 2, moneta wybita lekko uszkodzonym stemplem
340 Jan III Sobieski 1674-1696
ort 1684, Bydgoszcz, T. 2, moneta wybita lekko uszkodzonym stemplem
400 zł
500 zł
szóstak 1678, Bydgoszcz szóstak 1678, Bydgoszcz
341 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1678, Bydgoszcz
125 zł
100 zł
szóstak 1679, Bydgoszcz, duże litery T L B pod tarczami herbowymi, nieco rzadszy szóstak 1679, Bydgoszcz, duże litery T L B pod tarczami herbowymi, nieco rzadszy
342 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1679, Bydgoszcz, duże litery T L B pod tarczami herbowymi, nieco rzadszy
100 zł
80 zł
szóstak 1681, Kraków, pod popiersiem króla litery T L B a za popiersiem króla litery I T, podobny .. szóstak 1681, Kraków, pod popiersiem króla litery T L B a za popiersiem króla litery I T, podobny ..
343 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1681, Kraków, pod popiersiem króla litery T L B a za popiersiem króla litery I T, podobny opisany przez Kurpiewskiego pozycja 1201 R8, rewers niecentrycznie w..
III+/II-
VF+/EF-
500 zł
820 zł
szóstak 1682, Bydgoszcz, patyna szóstak 1682, Bydgoszcz, patyna
344 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1682, Bydgoszcz, patyna
125 zł
150 zł
szóstak 1683, Kraków, popiersie w zbroi szóstak 1683, Kraków, popiersie w zbroi
345 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1683, Kraków, popiersie w zbroi
III+/II-
VF+/EF-
200 zł
szóstak 1683, Kraków, popiersie z zbroi, awers wybity nieco uszkodzonym stemplem, patyna szóstak 1683, Kraków, popiersie z zbroi, awers wybity nieco uszkodzonym stemplem, patyna
346 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1683, Kraków, popiersie z zbroi, awers wybity nieco uszkodzonym stemplem, patyna
150 zł
150 zł
szóstak 1683, Bydgoszcz, herb Leliwa, ciemna patyna szóstak 1683, Bydgoszcz, herb Leliwa, ciemna patyna
347 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1683, Bydgoszcz, herb Leliwa, ciemna patyna
100 zł
odbitka w srebrze dukata wikariackiego 1711, Drezno, 3.02 g, Merseb. 1486, patyna odbitka w srebrze dukata wikariackiego 1711, Drezno, 3.02 g, Merseb. 1486, patyna
348 August II 1697-1733
odbitka w srebrze dukata wikariackiego 1711, Drezno, 3.02 g, Merseb. 1486, patyna
500 zł
760 zł
półdukat 1699, Drezno, Merseb. 1422, Fr. 2783, złoto 1.75 g, rzadka i ładnie zachowana moneta półdukat 1699, Drezno, Merseb. 1422, Fr. 2783, złoto 1.75 g, rzadka i ładnie zachowana moneta
349 August II 1697-1733
półdukat 1699, Drezno, Merseb. 1422, Fr. 2783, złoto 1.75 g, rzadka i ładnie zachowana moneta
7 500 zł
8 600 zł
talar 1716 Drezno, Schnee 1015, Dav. 2653, patyna talar 1716 Drezno, Schnee 1015, Dav. 2653, patyna
350 August II 1697-1733
talar 1716 Drezno, Schnee 1015, Dav. 2653, patyna
3 000 zł
4 200 zł
2/3 talara (gulden) 1702, Drezno, Dav. 819, na awersie drobna wada blachy, patyna 2/3 talara (gulden) 1702, Drezno, Dav. 819, na awersie drobna wada blachy, patyna
351 August II 1697-1733
2/3 talara (gulden) 1702, Drezno, Dav. 819, na awersie drobna wada blachy, patyna
800 zł
2/3 talara (gulden) 1721, Drezno, Dav. 826 2/3 talara (gulden) 1721, Drezno, Dav. 826
352 August II 1697-1733
2/3 talara (gulden) 1721, Drezno, Dav. 826
750 zł
600 zł