Aukcja nr 35

USD/PLN: 2.840 | EUR/PLN: 3.790 | data: 02-12-2006
Jesteś w: A35  POLSKA
333 Jan II Kazimierz 1649-1668
dwugrosz 1651, Bydgoszcz, na awersie napis IOAN CAS...., ładny egzemplarz
250 zł
440 zł
334 Jan II Kazimierz 1649-1668
dwugrosz 1651, Bydgoszcz, na awersie napis IOA CAS....., patyna
150 zł
340 zł
335 Jan II Kazimierz 1649-1668
dwugrosz 1651, Gdańsk, rzadki, ciemna patyna
II-/III+
EF-/VF+
500 zł
560 zł
336 Jan II Kazimierz 1649-1668
półtorak 1662, Poznań
250 zł
250 zł
337 Jan II Kazimierz 1649-1668
szeląg 1650, Bydgoszcz, T. 6, lekko skorodowana powierzchnia, patyna, rzadki
250 zł
320 zł
338 Jan III Sobieski 1674-1696
dukat 1683, Gdańsk, H-Cz. 2478 R1, Fr. 36, T. 15, Kaleniecki s. 474, złoto 3.46 g, lekko gięty, ładny egzemplarz
8 000 zł
10 500 zł
339 Jan III Sobieski 1674-1696
ort 1677, Bydgoszcz, odmiana z literami M - H na gałązkach i cyframi 1 - 8 po bokach tarczy herbowej, T. 2, lakierowany, ładnie zachowany egzemplarz
1 200 zł
1 250 zł
340 Jan III Sobieski 1674-1696
ort 1684, Bydgoszcz, T. 2, moneta wybita lekko uszkodzonym stemplem
400 zł
500 zł
341 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1678, Bydgoszcz
125 zł
100 zł
342 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1679, Bydgoszcz, duże litery T L B pod tarczami herbowymi, nieco rzadszy
100 zł
80 zł
343 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1681, Kraków, pod popiersiem króla litery T L B a za popiersiem króla litery I T, podobny opisany przez Kurpiewskiego pozycja 1201 R8, rewers niecentrycznie w..
III+/II-
VF+/EF-
500 zł
820 zł
344 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1682, Bydgoszcz, patyna
125 zł
150 zł
345 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1683, Kraków, popiersie w zbroi
III+/II-
VF+/EF-
200 zł
346 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1683, Kraków, popiersie z zbroi, awers wybity nieco uszkodzonym stemplem, patyna
150 zł
150 zł
347 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1683, Bydgoszcz, herb Leliwa, ciemna patyna
100 zł
348 August II 1697-1733
odbitka w srebrze dukata wikariackiego 1711, Drezno, 3.02 g, Merseb. 1486, patyna
500 zł
760 zł
349 August II 1697-1733
półdukat 1699, Drezno, Merseb. 1422, Fr. 2783, złoto 1.75 g, rzadka i ładnie zachowana moneta
7 500 zł
8 600 zł
350 August II 1697-1733
talar 1716 Drezno, Schnee 1015, Dav. 2653, patyna
3 000 zł
4 200 zł
351 August II 1697-1733
2/3 talara (gulden) 1702, Drezno, Dav. 819, na awersie drobna wada blachy, patyna
800 zł
352 August II 1697-1733
2/3 talara (gulden) 1721, Drezno, Dav. 826
750 zł
600 zł