Aukcja nr 28
USD/PLN: 3.650 | EUR/PLN: 4.300 | data: 24-05-2003
985 | POLSKA medal Warszawskiego Towarzystwa Wioślarskiego dla Władysława Grotowskiego za udział w Wyścigu Wodnym 29 czerwca 1883 roku, srebro, punce, 31 mm, 10.58 g, lekko zafalo.. |
125 zł 230 zł
986 | POLSKA medal Automobilklubu Polski, Aw: Popiersie Mikołaja II w lewo, Rw: Na gładkim tle nakładka z emblematem Automobilklubu Polski, wokół ozdobna liściasta plecionka i usz.. |
III VF |
150 zł | |
987 | POLSKA medal Niepodległości wraz z legitymacją nadany Józefowi Ciekotowi, medal na wstążce, brąz, 35 mm |
I- UNC- |
150 zł | |
988 | POLSKA medal Niepodległości ze wstążką, brąz, 35 mm, patyna |
100 zł | |
989 | POLSKA pamiątkowa odznaka 72 pułku piechoty wraz z legitymacją nadana sierżantowi Władysławowi Prządce w 1931 roku, srebro, emalia, na odwrocie odznaki wymieniony szlak bojo.. |
I UNC |
700 zł 1 450 zł
990 | POLSKA medal złoty sygnowany A Nagalski przyznany przez redakcję Przeglądu Sportowego za zajęcie IV miejsca w I Wyścigu Dookoła Polski 7-16 września 1928 roku, złoto, punce,.. |
I- UNC- |
2 000 zł 1 600 zł
991 | POLSKA medal srebrny sygnowany A Nagalski przyznany przez redakcję Przeglądu Sportowego za udział w II Wyścigu Dookoła Polski 4-18 sierpnia 1929 roku, srebro, 40 mm, 31.06 g |
I- UNC- |
150 zł 230 zł
992 | POLSKA plakieta z przynitowaną odznaką pamiątkową Przysposobienia Wojskowego Pocztowców za udział w grupie patroli w V Marszu Zimowym Huculskim Szlakiem II Brygady Legionów .. |
250 zł 330 zł
993 | POLSKA tłok pieczętny Armii Polskiej we Francji, w otoku napis polsko-francuski: POLSKIE SIŁY ZBROJNE WE FRANCJI, w polu F.F.I. - F.T.P.F. - REGION A |
300 zł 280 zł
994 | POLSKA Brązowy Krzyż Zasługi z Mieczami wraz z miniaturką, baretką i legitymacją nadany st. sierżantowi Władysławowi Prządce w 1944 roku, krzyż na wstążce, brąz, 41 x 41 mm |
I UNC |
350 zł 470 zł
995 | POLSKA Krzyż Pamiątkowy Monte Cassino nr 15925 wraz z miniaturką, baretką i legitymacją nadany st. sierżantowi Władysławowi Prządce w 1945 roku, krzyż na wstążce, brąz, 41 x.. |
I UNC |
150 zł 180 zł
996 | POLSKA pamiątkowa odznaka 5 Kresowej Dywizji Piechoty wraz z naszywką i legitymacją nadaną st. sierżantowi Władysławowi Prządce w 1946 roku, srebro, punca 800, emalia, 40.5 .. |
I UNC |
350 zł 280 zł
997 | POLSKA odznaka pamiątkowa 3 Dywizji Strzelców Karpackich srebro oksydowane, punca 800, 39 x 43 mm |
300 zł | |
998 | POLSKA odznaka pamiątkowa 3 Dywizji Strzelców Karpackich alpaka oksydowana, na nakrętce wykonawca F M LORIOLI / MILANO ROMA |
250 zł | |
999 | POLSKA odznaka pamiątkowa 2 armijnej grupy artylerii, biały metal oksydowany, 45 x 45 mm, na nakrętce wykonawca F M LORIOLI / MILANO ROMA |
250 zł | |
1000 | POLSKA odznaka pamiątkowa 2 Korpusu nr 015200 wraz z legitymacją nadaną chorążemu Władysławowi Prządce w 1947 roku, biały metal oksydowany, 36 x 20 mm |
I UNC |
125 zł 140 zł
1001 | POLSKA Order Budowniczych Polski Ludowej, złoto, 99.66 g, emalia, 52 mm, wstążka, najwyższe odznaczenie PRL |
I UNC |
5 000 zł 5 900 zł
1002 | POLSKA Złoty Krzyż (IV klasa) Orderu Virtuti Militari, lata 40-te, złoto, 33.45 g, emalia, 38 x 38 mm, brak wstążki |
4 000 zł 6 100 zł
1003 | POLSKA Krzyż Kawalerski (V klasa) Orderu Odrodzenia Polski wraz z legitymacją nadany ppłk Eduardowi Rokicińskiemu 4 czerwca 1945 roku, wersja moskiewska, złoto, 28.95 g, ema.. |
I- UNC- |
2 500 zł 2 200 zł
1004 | AUSTRIA Krzyż Oficerski Orderu Franciszka Józefa, brąz złocony, punca gwiazdka, na rewersie nazwa wytwórcy VINC, MAYERS, SÖHNE WIEN, zapięcie na szpilkę, minimalne ubytki ema.. |
1 750 zł |