Aukcja nr 28

USD/PLN: 3.650 | EUR/PLN: 4.300 | data: 24-05-2003
Jesteś w: A28  ODZNACZENIA I ODZNAKI  FINLANDIA
Krzyż Wielki z Gwiazdą Orderu Lwa, srebro oksydowane i złocone, punce, emalia, krzyż 54 mm, gwiazd..
1010 FINLANDIA
Krzyż Wielki z Gwiazdą Orderu Lwa, srebro oksydowane i złocone, punce, emalia, krzyż 54 mm, gwiazda 83 mm, na rewersie nazwa wytwórcy A TILLANDER, brak wstęgi, order ..
2 000 zł
2 200 zł