Aukcja nr 28
USD/PLN: 3.650 | EUR/PLN: 4.300 | data: 24-05-2003
1004 | AUSTRIA Krzyż Oficerski Orderu Franciszka Józefa, brąz złocony, punca gwiazdka, na rewersie nazwa wytwórcy VINC, MAYERS, SÖHNE WIEN, zapięcie na szpilkę, minimalne ubytki ema.. |
1 750 zł | |
1005 | AUSTRIA Krzyż Zasługi z Koroną, brąz złocony, punca gwiazdka, nazwa wytwórcy WILH.KUNZ.WIENE, brak wstążki |
I- UNC- |
200 zł 250 zł
1006 | AUSTRIA Brązowy Medal Zasługi Wojskowej (MVM / FJ I), brąz złocony 31 mm, brak wstążki, bardzo ładny egzemplarz |
I UNC |
125 zł 100 zł
1007 | AUSTRIA Jubileuszowy medal 1898 \Signum Memoriae, brąz |
I UNC |
125 zł 100 zł