Aukcja nr 28
USD/PLN: 3.650 | EUR/PLN: 4.300 | data: 24-05-2003
976 | POLSKA medalion- książę Józef Poniatowski; Popiersie w mundurze trzy czwarte w prawo, z lewej napis X. JÓZEF PONIATOWSKI, cyna brązowiona 85 mm, uszko do zawieszenia |
I UNC |
100 zł 135 zł
977 | POLSKA medalion- pomnik księcia Józefa Poniatowskiego w Warszawie: Książę w zbroi antycznej na koniu w prawo i napis w otoku WARSZAWA POMNIK X JÓZEFA PONIATOWSKIEGO, w odcin.. |
100 zł 80 zł
978 | POLSKA Ignacy Mościcki- plakieta autorstwa J. Aumillera 1926 r.; Popiersie trzy czwarte w lewo i napis u dołu IGNACY MOŚCICKI PREZYDENT RZPLITEJ POLSKIEJ, Strzałk-plakiety 4.. |
III- VF- |
250 zł 320 zł
979 | POLSKA Józef Piłsudski- plakieta autorstwa Aumillera 1926 r.; Popiersie w bluzie brygadiera skierowane w lewo i napis u dołu MARSZAŁEK J. PIŁSUDSKi, Strzałk.-plakiety 5, brą.. |
III VF |
270 zł 220 zł
980 | POLSKA Józef Piłsudski- plakieta autorstwa J. Aumillera 1926 r.; Popiersie w mundurze brygadiera w lewo i napis u dołu MARSZAŁEK J. PIŁSUDSKI, Strzałk-plakiety 5, brąz 40 x .. |
I- UNC- |
100 zł 80 zł
981 | POLSKA Władysław Reymont- plakieta autorstwa J. Aumillera 1926 r.; Popiersie na wprost i napis u dołu WŁ. ST. REYMONT, na odwrocie ślady po dwóch bolcach służących do zawies.. |
300 zł 240 zł
982 | POLSKA Władysław Warneńczyk- plakieta jednostronna autorstwa J. Aumillera 1927 r; Król w płaszczu i koronie stojący w lewo, w ręku opuszczony miecz, napis u góry WŁADYSŁAW W.. |
300 zł 390 zł
983 | POLSKA Władysław Reymont i Józef Hoene-Wroński- dwie plakiety autorstwa j. Aumillera, Strzałk.-plakiety 8 i 24, brąz 40 x 27 mm, 2 sztuki łącznie |
II/III EF/VF |
125 zł 160 zł
984 | POLSKA ryngraf, Wizerunek Matki Boskiej Ostrobramskiej na wypukłej tarczce, srebro, 38 x 33 mm, na odwrocie punce, patyna |
I UNC |
100 zł 80 zł