Aukcja 28 / 984

USD/PLN: 3.650 | EUR/PLN: 4.300 | data: 24-05-2003
Jesteś w: A28  PLAKIETY I MEDALIONY  POLSKA

ryngraf, Wizerunek Matki Boskiej Ostrobramskiej na wypukłej tarczce, srebro, 38 x 33 mm, na odwrocie punce, patyna

Numer: 984
Opis: POLSKA. ryngraf, Wizerunek Matki Boskiej Ostrobramskiej na wypukłej tarczce, srebro, 38 x 33 mm, na odwrocie punce, patyna
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 24-05-2003
Cena szacunkowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 80 zł
Cena wylicytowana: 80 zł
Ilość odsłon: 808