Aukcja nr 28

USD/PLN: 3.650 | EUR/PLN: 4.300 | data: 24-05-2003
Jesteś w: A28  LITERATURA
1295 Bank Polski 1828-1928 dla upamiętnienia stuletniego jubileuszu otwarcia 169 str., 62 tablice, duży format, Warszawa 1928, oprawa półskórek ze złoceniami
500 zł
400 zł
1296 K. Berezowski- Cennik monet polskich, 62 str. errata, Warszawa 1934, okładka reperowana
100 zł
160 zł
1297 K. Beyer- Falsyfikaty Majnertowskie, 24 str., 3 ilustracje, nadbitka w WNA 1909
50 zł
40 zł
1298 Biuletyn Numizmatyczny 1965-1986 w twardej oprawie, roczniki 1987-1991 i 1994-2000 bez oprawy, pojedyńcze zeszyty
1 000 zł
1299 M. Gumowski- Podręcznik numizmatyki polskiej, 296 str., 80 tablic, Kraków 1914, twarda oprawa z osobną teczką na tablice, dedykacja Gumowskiego dla A. Gupieńca
500 zł
400 zł
1300 M. Gumowski- Mennica wileńska, 200 str., 18 tablic, Warszawa 1921, twarda oprawa
300 zł
350 zł
1301 M. Gumowski- Studja nad gdańską sztuką medalierską XVII w., 46 str., brak tablic, Kraków 1925, egzemplarz nierozcięty
60 zł
1302 M. Gumowski- Corpus Nummorum Poloniae tom I, 233 str. 41 tablic, Kraków 1939, oprawa kartonowa
200 zł
160 zł
1303 M. Gumowski- Zarys numizmatyki polskiej, 145 str. odbity na powielaczu, Łódź 1952, twarda oprawa
100 zł
80 zł
1304 M. Gumowski- Mennica bydgoska, 291 str., 24 tablice, Toruń 1955, twarda oprawa
400 zł
720 zł
1305 M. Gumowski- Handbuch der polnischen Numismatik, 226 str., mapa i 56 tablic, Graz 1960, twarda oprawa
200 zł
1306 M. Gumowski- Dzieje mennicy toruńskiej, 188 str., 20 tablic, Toruń 1961, oprawa kartonowa
125 zł
100 zł
1307 M. Gumowski- Hebräische Münzen im Mittelalterlichen Polen, 136 str., 10 tablic, Graz 1975, twarda oprawa z obwolutą
150 zł
260 zł
1308 Historja Śląska- tom 3, 886 str., 155 tablic, w tekście artykuł, Gumowskiego- Moneta na Śląsku, Kraków 1936, twarda oprawa
250 zł
200 zł
1309 E. Hutten-Czapski- Catalogue de la collection des monnaies, 2272 str. 29 tablic, reprint Graz 1957, 5 tomów oprawnych w trzy woluminy, twarda oprawa
500 zł
400 zł
1310 T. Jabłoński- Katalog papierowych pieniędzy polskich 1794-1965, 342 str. 81 tablic, Warszawa 1967, oprawa kartonowa
125 zł
170 zł
1311 E. Jędrysek- Migdalska- Skarb brakteatów z Radzanowa nad Wkrą, 70 str. 10 tablic, oprawa kartonowa
50 zł
1312 E. Kopicki- Katalog monet i banknotów polskich t. I-IX + skorowidz, Warszawa 1974- 1991, twarda oprawa, skorowidz w oprawie kartonowej
600 zł
480 zł
1313 Georges Michajlowitch- Monnaies de l’ Empire de Russie 1725-1894, 657 str., 243 tablice, Boston 1973, twarda oprawa
1 800 zł
1 550 zł
1314 Mikocki-Verzeichnis einer grossen und sehr gewählen polnische Münz- und Medaillen-Sammlung. Wien 1.April 1850, oprawiony w półskórek ze złoceniami, ekslibris Stanisła..
800 zł
1 150 zł