Aukcja 28 / 1314
USD/PLN: 3.650 | EUR/PLN: 4.300 | data: 24-05-2003
Mikocki-Verzeichnis einer grossen und sehr gewählen polnische Münz- und Medaillen-Sammlung. Wien 1.April 1850, oprawiony w półskórek ze złoceniami, ekslibris Stanisława Aulicha, oprawa artystyczna F. Radziszewskiego, jedna z pierwszych aukcji numizmatów polskich, bardzo ciekawy i piękny egzemplarz
Numer: | 1314 |
Opis: | Mikocki-Verzeichnis einer grossen und sehr gewählen polnische Münz- und Medaillen-Sammlung. Wien 1.April 1850, oprawiony w półskórek ze złoceniami, ekslibris Stanisława Aulicha, oprawa artystyczna F. Radziszewskiego, jedna z pierwszych aukcji numizmatów polskich, bardzo ciekawy i piękny egzemplarz |
Stan: | , |
Data sprzedaży: | 24-05-2003 |
Cena szacunkowa: | 800 zł |
Cena wywoławcza: | 640 zł |
Cena wylicytowana: | 1 150 zł |
Ilość odsłon: 1340