Aukcja nr 28

USD/PLN: 3.650 | EUR/PLN: 4.300 | data: 24-05-2003
Jesteś w: A28  LITERATURA
1315 Dr Busso Peus Nachf- Katalog 317, 2.11.1987, Deutsche Münzen des Mittelalters (Sammlung A.), Norddeutschland, 63 str., 59 tablic, oprawa kartonowa
80 zł
64 zł
1316 H. von Saurma-Jeltsch- Schlesische Münzen und Medaillen, 89 str., 55 tablic, reprint bez miejsca i roku wydania, oprawa kartonowa
150 zł
120 zł
1317 Die Saurmasche Munzsammlung deutscher, schweizerischer und polnischer Gepräge, 151 str., 104 tablice, reprint Frankfurt/ M, bez roku wydania, twarda oprawa
120 zł
100 zł
1318 T. T. Schubert- Opisanie russkich moniet, część I, 329 str., 48 tablic, Sankt Petersburg 1843, luksusowa oprawa w pełną skórę, rzadka książka z kolekcji lwowskiego ko..
6 000 zł
5 600 zł
1319 Sotheby’s - The Brand Collection, Part 4. Russian and Polish Coins, 70 str., 21 tablic, 459 pozycji, lista wynikowa, oprawa kartonowa
150 zł
320 zł
1320 I. G. Spasski-Talery w russkom denieżnom obraszczenii 1654- 1659 godow, 72 str., 24 tablice, Leningrad 1960, twarda oprawa
150 zł
120 zł
1321 K. Stronczyński -Pieniądz Piastów od czasów najdawniejszych do roku 1300, 397 str., 14 tablic, uszkodzenia przednich kart bez szkody dla tekstu, brak wielu tablic, Wa..
400 zł
320 zł
1322 Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne 1891, nr. 1, 2 i 4
120 zł
1323 Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne 1896, nr 2, 3 i 4
120 zł
1324 Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne 1897, nr 3 i 4
90 zł
1325 Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne 1898 nr 1-4
160 zł
1326 Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne 1899 nr 4
40 zł
1327 Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne 1900, nr 1-4
160 zł
1328 Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne 1901 nr 2
40 zł
1329 Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne 1902 nr 1-4
160 zł
1330 Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne 1903 nr 1 i 2
80 zł
1331 Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne 1907, nr 1
40 zł
1332 Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne 1921
80 zł
1333 Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne 1922
80 zł
1334 Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne 1925
60 zł