Aukcja 28 / 1004

USD/PLN: 3.650 | EUR/PLN: 4.300 | data: 24-05-2003
Jesteś w: A28  ODZNACZENIA I ODZNAKI  AUSTRIA

Krzyż Oficerski Orderu Franciszka Józefa, brąz złocony, punca gwiazdka, na rewersie nazwa wytwórcy VINC, MAYERS, SÖHNE WIEN, zapięcie na szpilkę, minimalne ubytki emalii

Numer: 1004
Opis: AUSTRIA. Krzyż Oficerski Orderu Franciszka Józefa, brąz złocony, punca gwiazdka, na rewersie nazwa wytwórcy VINC, MAYERS, SÖHNE WIEN, zapięcie na szpilkę, minimalne ubytki emalii
Stan: II, Extremely Fine
Cena szacunkowa: 1 750 zł
Cena wywoławcza: 1 400 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1311