Aukcja 28 / 1004
USD/PLN: 3.650 | EUR/PLN: 4.300 | data: 24-05-2003
Krzyż Oficerski Orderu Franciszka Józefa, brąz złocony, punca gwiazdka, na rewersie nazwa wytwórcy VINC, MAYERS, SÖHNE WIEN, zapięcie na szpilkę, minimalne ubytki emalii
Numer: | 1004 |
Opis: | AUSTRIA. Krzyż Oficerski Orderu Franciszka Józefa, brąz złocony, punca gwiazdka, na rewersie nazwa wytwórcy VINC, MAYERS, SÖHNE WIEN, zapięcie na szpilkę, minimalne ubytki emalii |
Stan: | II, Extremely Fine |
Cena szacunkowa: | 1 750 zł |
Cena wywoławcza: | 1 400 zł |
Cena wylicytowana: | - |
Ilość odsłon: 1461