Aukcja nr 28

USD/PLN: 3.650 | EUR/PLN: 4.300 | data: 24-05-2003
Jesteś w: A28  ODZNACZENIA I ODZNAKI  POLSKA
medal Warszawskiego Towarzystwa Wioślarskiego dla Władysława Grotowskiego za udział w Wyścigu Wodn.. medal Warszawskiego Towarzystwa Wioślarskiego dla Władysława Grotowskiego za udział w Wyścigu Wodn..
985 POLSKA
medal Warszawskiego Towarzystwa Wioślarskiego dla Władysława Grotowskiego za udział w Wyścigu Wodnym 29 czerwca 1883 roku, srebro, punce, 31 mm, 10.58 g, lekko zafalo..
125 zł
230 zł
medal Automobilklubu Polski, Aw: Popiersie Mikołaja II w lewo, Rw: Na gładkim tle nakładka z emble.. medal Automobilklubu Polski, Aw: Popiersie Mikołaja II w lewo, Rw: Na gładkim tle nakładka z emble..
986 POLSKA
medal Automobilklubu Polski, Aw: Popiersie Mikołaja II w lewo, Rw: Na gładkim tle nakładka z emblematem Automobilklubu Polski, wokół ozdobna liściasta plecionka i usz..
150 zł
medal Niepodległości wraz z legitymacją nadany Józefowi Ciekotowi, medal na wstążce, brąz, 35 mm
987 POLSKA
150 zł
medal Niepodległości ze wstążką, brąz, 35 mm, patyna
988 POLSKA
100 zł
pamiątkowa odznaka 72 pułku piechoty wraz z legitymacją nadana sierżantowi Władysławowi Prządce w ..
989 POLSKA
pamiątkowa odznaka 72 pułku piechoty wraz z legitymacją nadana sierżantowi Władysławowi Prządce w 1931 roku, srebro, emalia, na odwrocie odznaki wymieniony szlak bojo..
700 zł
1 450 zł
medal złoty sygnowany A Nagalski przyznany przez redakcję Przeglądu Sportowego za zajęcie IV miejs.. medal złoty sygnowany A Nagalski przyznany przez redakcję Przeglądu Sportowego za zajęcie IV miejs..
990 POLSKA
medal złoty sygnowany A Nagalski przyznany przez redakcję Przeglądu Sportowego za zajęcie IV miejsca w I Wyścigu Dookoła Polski 7-16 września 1928 roku, złoto, punce,..
2 000 zł
1 600 zł
medal srebrny sygnowany A Nagalski przyznany przez redakcję Przeglądu Sportowego za udział w II Wy.. medal srebrny sygnowany A Nagalski przyznany przez redakcję Przeglądu Sportowego za udział w II Wy..
991 POLSKA
medal srebrny sygnowany A Nagalski przyznany przez redakcję Przeglądu Sportowego za udział w II Wyścigu Dookoła Polski 4-18 sierpnia 1929 roku, srebro, 40 mm, 31.06 g
150 zł
230 zł
plakieta z przynitowaną odznaką pamiątkową Przysposobienia Wojskowego Pocztowców za udział w grupi.. plakieta z przynitowaną odznaką pamiątkową Przysposobienia Wojskowego Pocztowców za udział w grupi..
992 POLSKA
plakieta z przynitowaną odznaką pamiątkową Przysposobienia Wojskowego Pocztowców za udział w grupie patroli w V Marszu Zimowym Huculskim Szlakiem II Brygady Legionów ..
250 zł
330 zł
tłok pieczętny Armii Polskiej we Francji, w otoku napis polsko-francuski: POLSKIE SIŁY ZBROJNE WE ..
993 POLSKA
tłok pieczętny Armii Polskiej we Francji, w otoku napis polsko-francuski: POLSKIE SIŁY ZBROJNE WE FRANCJI, w polu F.F.I. - F.T.P.F. - REGION A
300 zł
280 zł
Brązowy Krzyż Zasługi z Mieczami wraz z miniaturką, baretką i legitymacją nadany st. sierżantowi W..
994 POLSKA
Brązowy Krzyż Zasługi z Mieczami wraz z miniaturką, baretką i legitymacją nadany st. sierżantowi Władysławowi Prządce w 1944 roku, krzyż na wstążce, brąz, 41 x 41 mm
350 zł
470 zł
Krzyż Pamiątkowy Monte Cassino nr 15925 wraz z miniaturką, baretką i legitymacją nadany st. sierża..
995 POLSKA
Krzyż Pamiątkowy Monte Cassino nr 15925 wraz z miniaturką, baretką i legitymacją nadany st. sierżantowi Władysławowi Prządce w 1945 roku, krzyż na wstążce, brąz, 41 x..
150 zł
180 zł
pamiątkowa odznaka 5 Kresowej Dywizji Piechoty wraz z naszywką i legitymacją nadaną st. sierżantow..
996 POLSKA
pamiątkowa odznaka 5 Kresowej Dywizji Piechoty wraz z naszywką i legitymacją nadaną st. sierżantowi Władysławowi Prządce w 1946 roku, srebro, punca 800, emalia, 40.5 ..
350 zł
280 zł
odznaka pamiątkowa 3 Dywizji Strzelców Karpackich srebro oksydowane, punca 800, 39 x 43 mm
997 POLSKA
300 zł
odznaka pamiątkowa 3 Dywizji Strzelców Karpackich alpaka oksydowana, na nakrętce wykonawca F M LOR..
998 POLSKA
odznaka pamiątkowa 3 Dywizji Strzelców Karpackich alpaka oksydowana, na nakrętce wykonawca F M LORIOLI / MILANO ROMA
250 zł
odznaka pamiątkowa 2 armijnej grupy artylerii, biały metal oksydowany, 45 x 45 mm, na nakrętce wyk..
999 POLSKA
odznaka pamiątkowa 2 armijnej grupy artylerii, biały metal oksydowany, 45 x 45 mm, na nakrętce wykonawca F M LORIOLI / MILANO ROMA
250 zł
odznaka pamiątkowa 2 Korpusu nr 015200 wraz z legitymacją nadaną chorążemu Władysławowi Prządce w ..
1000 POLSKA
odznaka pamiątkowa 2 Korpusu nr 015200 wraz z legitymacją nadaną chorążemu Władysławowi Prządce w 1947 roku, biały metal oksydowany, 36 x 20 mm
125 zł
140 zł
Order Budowniczych Polski Ludowej, złoto, 99.66 g, emalia, 52 mm, wstążka, najwyższe odznaczenie PRL Order Budowniczych Polski Ludowej, złoto, 99.66 g, emalia, 52 mm, wstążka, najwyższe odznaczenie PRL
1001 POLSKA
Order Budowniczych Polski Ludowej, złoto, 99.66 g, emalia, 52 mm, wstążka, najwyższe odznaczenie PRL
5 000 zł
5 900 zł
Złoty Krzyż (IV klasa) Orderu Virtuti Militari, lata 40-te, złoto, 33.45 g, emalia, 38 x 38 mm, br.. Złoty Krzyż (IV klasa) Orderu Virtuti Militari, lata 40-te, złoto, 33.45 g, emalia, 38 x 38 mm, br..
1002 POLSKA
Złoty Krzyż (IV klasa) Orderu Virtuti Militari, lata 40-te, złoto, 33.45 g, emalia, 38 x 38 mm, brak wstążki
4 000 zł
6 100 zł
Krzyż Kawalerski (V klasa) Orderu Odrodzenia Polski wraz z legitymacją nadany ppłk Eduardowi Rokic.. Krzyż Kawalerski (V klasa) Orderu Odrodzenia Polski wraz z legitymacją nadany ppłk Eduardowi Rokic..
1003 POLSKA
Krzyż Kawalerski (V klasa) Orderu Odrodzenia Polski wraz z legitymacją nadany ppłk Eduardowi Rokicińskiemu 4 czerwca 1945 roku, wersja moskiewska, złoto, 28.95 g, ema..
2 500 zł
2 200 zł