Aukcja nr 28
USD/PLN: 3.650 | EUR/PLN: 4.300 | data: 24-05-2003
1008 | CZECHOSŁOWACJA Cywilny Krzyż Wielki z Gwiazdą Orderu Białego Lwa, srebro złocone, emalia, punce, krzyż 66 mm, gwiazda 90 mm, na rewersie nazwa wytwórcy KARNET KYSELY∑ PRAHA, order w.. |
I UNC |
2 500 zł 2 800 zł
1009 | CZECHOSŁOWACJA Cywilny Krzyż Komandorski Orderu Białego Lwa, srebro, złocone, punce, 60 mm, emalia, brak wstęgi, order był nadany ministrowi Hilaremu Mincowi |
I UNC |
1 500 zł 1 850 zł