Aukcja nr 28

USD/PLN: 3.650 | EUR/PLN: 4.300 | data: 24-05-2003
Cywilny Krzyż Wielki z Gwiazdą Orderu Białego Lwa, srebro złocone, emalia, punce, krzyż 66 mm, gwi.. Cywilny Krzyż Wielki z Gwiazdą Orderu Białego Lwa, srebro złocone, emalia, punce, krzyż 66 mm, gwi..
1008 CZECHOSŁOWACJA
Cywilny Krzyż Wielki z Gwiazdą Orderu Białego Lwa, srebro złocone, emalia, punce, krzyż 66 mm, gwiazda 90 mm, na rewersie nazwa wytwórcy KARNET KYSELY∑ PRAHA, order w..
2 500 zł
2 800 zł
Cywilny Krzyż Komandorski Orderu Białego Lwa, srebro, złocone, punce, 60 mm, emalia, brak wstęgi, .. Cywilny Krzyż Komandorski Orderu Białego Lwa, srebro, złocone, punce, 60 mm, emalia, brak wstęgi, ..
1009 CZECHOSŁOWACJA
Cywilny Krzyż Komandorski Orderu Białego Lwa, srebro, złocone, punce, 60 mm, emalia, brak wstęgi, order był nadany ministrowi Hilaremu Mincowi
1 500 zł
1 850 zł