Aukcja 28 / 1008

USD/PLN: 3.650 | EUR/PLN: 4.300 | data: 24-05-2003

Cywilny Krzyż Wielki z Gwiazdą Orderu Białego Lwa, srebro złocone, emalia, punce, krzyż 66 mm, gwiazda 90 mm, na rewersie nazwa wytwórcy KARNET KYSELY∑ PRAHA, order w oryginalnym pudle, bez wstęgi, order był nadany ministrowi Hilaremu Mincowi

Numer: 1008
Opis: CZECHOSŁOWACJA. Cywilny Krzyż Wielki z Gwiazdą Orderu Białego Lwa, srebro złocone, emalia, punce, krzyż 66 mm, gwiazda 90 mm, na rewersie nazwa wytwórcy KARNET KYSELY∑ PRAHA, order w oryginalnym pudle, bez wstęgi, order był nadany ministrowi Hilaremu Mincowi
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 24-05-2003
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Cena wywoławcza: 2 000 zł
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Ilość odsłon: 1021