Aukcja nr 28

USD/PLN: 3.650 | EUR/PLN: 4.300 | data: 24-05-2003
Jesteś w: A28  ODZNACZENIA I ODZNAKI
1005 AUSTRIA
Krzyż Zasługi z Koroną, brąz złocony, punca gwiazdka, nazwa wytwórcy WILH.KUNZ.WIENE, brak wstążki
200 zł
250 zł
1006 AUSTRIA
Brązowy Medal Zasługi Wojskowej (MVM / FJ I), brąz złocony 31 mm, brak wstążki, bardzo ładny egzemplarz
125 zł
100 zł
1007 AUSTRIA
Jubileuszowy medal 1898 \Signum Memoriae, brąz
125 zł
100 zł
1008 CZECHOSŁOWACJA
Cywilny Krzyż Wielki z Gwiazdą Orderu Białego Lwa, srebro złocone, emalia, punce, krzyż 66 mm, gwiazda 90 mm, na rewersie nazwa wytwórcy KARNET KYSELY∑ PRAHA, order w..
2 500 zł
2 800 zł
1009 CZECHOSŁOWACJA
Cywilny Krzyż Komandorski Orderu Białego Lwa, srebro, złocone, punce, 60 mm, emalia, brak wstęgi, order był nadany ministrowi Hilaremu Mincowi
1 500 zł
1 850 zł
1010 FINLANDIA
Krzyż Wielki z Gwiazdą Orderu Lwa, srebro oksydowane i złocone, punce, emalia, krzyż 54 mm, gwiazda 83 mm, na rewersie nazwa wytwórcy A TILLANDER, brak wstęgi, order ..
2 000 zł
2 200 zł
1011 NIEMCY
medal Za Wierną Współpracę nadany przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Gdańsku, srebro, 29 mm, 13.87 g, ciemna patyna
100 zł
360 zł
1012 ROSJA
Krzyż Komandorski (II klasa) Orderu Świętej Anny, złoto 43 x 43 mm, stara rosyjska punca 56, i litery AK pod emalią, bardzo ładnie zachowany egzemplarz
5 000 zł
4 100 zł
1013 ROSJA
Krzyż Komandorski (II klasa) Orderu Świętego Stanisława, złoto 46 x 46 mm, stara rosyjska punca 56, i litery IK na rewersie, emalia, ładnie zachowany
4 000 zł
3 700 zł