Aukcja nr 28

USD/PLN: 3.650 | EUR/PLN: 4.300 | data: 24-05-2003
Jesteś w: A28  ODZNACZENIA I ODZNAKI
Krzyż Zasługi z Koroną, brąz złocony, punca gwiazdka, nazwa wytwórcy WILH.KUNZ.WIENE, brak wstążki Krzyż Zasługi z Koroną, brąz złocony, punca gwiazdka, nazwa wytwórcy WILH.KUNZ.WIENE, brak wstążki
1005 AUSTRIA
Krzyż Zasługi z Koroną, brąz złocony, punca gwiazdka, nazwa wytwórcy WILH.KUNZ.WIENE, brak wstążki
200 zł
250 zł
Brązowy Medal Zasługi Wojskowej (MVM / FJ I), brąz złocony 31 mm, brak wstążki, bardzo ładny egzem.. Brązowy Medal Zasługi Wojskowej (MVM / FJ I), brąz złocony 31 mm, brak wstążki, bardzo ładny egzem..
1006 AUSTRIA
Brązowy Medal Zasługi Wojskowej (MVM / FJ I), brąz złocony 31 mm, brak wstążki, bardzo ładny egzemplarz
125 zł
100 zł
Jubileuszowy medal 1898 \Signum Memoriae, brąz Jubileuszowy medal 1898 \Signum Memoriae, brąz
1007 AUSTRIA
Jubileuszowy medal 1898 \Signum Memoriae, brąz
125 zł
100 zł
Cywilny Krzyż Wielki z Gwiazdą Orderu Białego Lwa, srebro złocone, emalia, punce, krzyż 66 mm, gwi.. Cywilny Krzyż Wielki z Gwiazdą Orderu Białego Lwa, srebro złocone, emalia, punce, krzyż 66 mm, gwi..
1008 CZECHOSŁOWACJA
Cywilny Krzyż Wielki z Gwiazdą Orderu Białego Lwa, srebro złocone, emalia, punce, krzyż 66 mm, gwiazda 90 mm, na rewersie nazwa wytwórcy KARNET KYSELY∑ PRAHA, order w..
2 500 zł
2 800 zł
Cywilny Krzyż Komandorski Orderu Białego Lwa, srebro, złocone, punce, 60 mm, emalia, brak wstęgi, .. Cywilny Krzyż Komandorski Orderu Białego Lwa, srebro, złocone, punce, 60 mm, emalia, brak wstęgi, ..
1009 CZECHOSŁOWACJA
Cywilny Krzyż Komandorski Orderu Białego Lwa, srebro, złocone, punce, 60 mm, emalia, brak wstęgi, order był nadany ministrowi Hilaremu Mincowi
1 500 zł
1 850 zł
Krzyż Wielki z Gwiazdą Orderu Lwa, srebro oksydowane i złocone, punce, emalia, krzyż 54 mm, gwiazd..
1010 FINLANDIA
Krzyż Wielki z Gwiazdą Orderu Lwa, srebro oksydowane i złocone, punce, emalia, krzyż 54 mm, gwiazda 83 mm, na rewersie nazwa wytwórcy A TILLANDER, brak wstęgi, order ..
2 000 zł
2 200 zł
medal Za Wierną Współpracę nadany przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Gdańsku, srebro, 29 mm, 13.87 .. medal Za Wierną Współpracę nadany przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Gdańsku, srebro, 29 mm, 13.87 ..
1011 NIEMCY
medal Za Wierną Współpracę nadany przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Gdańsku, srebro, 29 mm, 13.87 g, ciemna patyna
100 zł
360 zł
Krzyż Komandorski (II klasa) Orderu Świętej Anny, złoto 43 x 43 mm, stara rosyjska punca 56, i lit.. Krzyż Komandorski (II klasa) Orderu Świętej Anny, złoto 43 x 43 mm, stara rosyjska punca 56, i lit..
1012 ROSJA
Krzyż Komandorski (II klasa) Orderu Świętej Anny, złoto 43 x 43 mm, stara rosyjska punca 56, i litery AK pod emalią, bardzo ładnie zachowany egzemplarz
5 000 zł
4 100 zł
Krzyż Komandorski (II klasa) Orderu Świętego Stanisława, złoto 46 x 46 mm, stara rosyjska punca 56.. Krzyż Komandorski (II klasa) Orderu Świętego Stanisława, złoto 46 x 46 mm, stara rosyjska punca 56..
1013 ROSJA
Krzyż Komandorski (II klasa) Orderu Świętego Stanisława, złoto 46 x 46 mm, stara rosyjska punca 56, i litery IK na rewersie, emalia, ładnie zachowany
4 000 zł
3 700 zł