Aukcja 28 / 990

USD/PLN: 3.650 | EUR/PLN: 4.300 | data: 24-05-2003
Jesteś w: A28  ODZNACZENIA I ODZNAKI  POLSKA

medal złoty sygnowany A Nagalski przyznany przez redakcję Przeglądu Sportowego za zajęcie IV miejsca w I Wyścigu Dookoła Polski 7-16 września 1928 roku, złoto, punce, 40.5 mm, 43.9 g

Numer: 990
Opis: POLSKA. medal złoty sygnowany A Nagalski przyznany przez redakcję Przeglądu Sportowego za zajęcie IV miejsca w I Wyścigu Dookoła Polski 7-16 września 1928 roku, złoto, punce, 40.5 mm, 43.9 g
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 24-05-2003
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Cena wywoławcza: 1 600 zł
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Ilość odsłon: 797