Aukcja nr 15
USD/PLN: 3.390 | EUR/PLN: 3.736 | data: 23-05-1998
563 | Monety zaboru rosyjskiego 30 kopiejek = 2 złote 1839, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Napisy, Plage 378. |
I/II UNC/EF |
200 zł 250 zł
564 | Monety zaboru rosyjskiego 30 kopiejek = 2 złote 1839, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Napisy, Plage 378, niespotykane w tym stanie zachowania. |
I/II UNC/EF |
180 zł 300 zł
565 | Monety zaboru rosyjskiego 30 kopiejek = 2 złote 1840, Warszawa, j.w., Plage 379. |
150 zł 120 zł
566 | Monety zaboru rosyjskiego 30 kopiejek = 2 złote 1841, Warszawa, j.w., Plage 380. |
150 zł 230 zł
567 | Monety zaboru rosyjskiego 25 kopiejek = 50 groszy 1842, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 381. |
II+ EF+ |
120 zł 420 zł
568 | Monety zaboru rosyjskiego 25 kopiejek = 50 groszy 1846, Warszawa, j.w., Plage 385, niespotykane w tym stanie zachowania. |
I/II UNC/EF |
250 zł 520 zł
569 | Monety zaboru rosyjskiego 25 kopiejek = 50 groszy 1846, Warszawa, j.w., Plage 385. |
100 zł 110 zł
570 | Monety zaboru rosyjskiego 25 kopiejek = 50 groszy 1850, Warszawa, j.w., Plage 388. |
150 zł 200 zł
571 | Monety zaboru rosyjskiego 20 kopiejek = 40 groszy 1844, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 391, rzadkie, wyśmienity stan zachowania. |
I UNC |
250 zł 800 zł
572 | Monety zaboru rosyjskiego 20 kopiejek = 40 groszy 1850, Warszawa, j.w., patyna, rzadkie. |
II+ EF+ |
200 zł 250 zł
573 | Monety zaboru rosyjskiego 15 kopiejek = 1 złoty 1839, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Napisy, Plage 412, rzadkie w tym stania zachowania. |
I UNC |
150 zł 350 zł
574 | Monety zaboru rosyjskiego 15 kopiejek = 1 złoty 1839, Petersburg, Aw: Orzeł carski, Rw: Napisy, Plage 413. |
80 zł 90 zł
575 | Monety zaboru rosyjskiego 15 kopiejek = 1 złoty 1840, Petersburg, j.w., Plage 416, niespotykane w tym stanie zachowania. |
I- UNC- |
100 zł 310 zł
576 | Monety zaboru rosyjskiego 3 kopiejki 1860, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 475. |
80 zł 270 zł
577 | Monety zaboru rosyjskiego kopiejka 1853, Warszawa, Aw: Monogram, Rw: Nominał, Plage 498, patyna, duża rzadkość w tym stania zachowania. |
I- UNC- |
100 zł 420 zł
578 | Monety zaboru rosyjskiego kopiejka 1861, Warszawa, Aw: Monogram, Rw: Nominał, Plage 506, patyna, bardzo rzadka w tym stanie zachowania. |
I UNC |
100 zł 420 zł
579 | Monety zaboru rosyjskiego dienieżka 1851, Warszawa, Aw: Monogram, Rw: Nominał, Plage 513, ładna patyna. |
I/II UNC/EF |
60 zł 180 zł
580 | Monety zaboru rosyjskiego dienieżka 1855, Warszawa, Aw: Monogram, Rw: Nominał, Plage 519, ładna patyna, rzadka w tym stanie zachowania. |
I UNC |
130 zł 220 zł
581 | Monety zaboru rosyjskiego połuszka 1851, Warszawa, Aw: Monogram, Rw: Nominał, Plage 531, patyna. |
II+ EF+ |
60 zł 350 zł
582 | Monety zaboru rosyjskiego połuszka 1853, Warszawa, j.w., Plage 534 R, ładna patyna, bardzo rzadka. |
II+ EF+ |
200 zł 440 zł