Aukcja nr 15

USD/PLN: 3.390 | EUR/PLN: 3.736 | data: 23-05-1998
529 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
trojak 1829, Warszawa, Aw: Dwugłowy orzeł, Rw: Nominał, Plage 170.
60 zł
170 zł
1 grosz 1821, Petersburg, Aw: Dwugłowy orzeł, Rw: Nominał, nowe bicie z 1859 roku. 1 grosz 1821, Petersburg, Aw: Dwugłowy orzeł, Rw: Nominał, nowe bicie z 1859 roku.
530 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
1 grosz 1821, Petersburg, Aw: Dwugłowy orzeł, Rw: Nominał, nowe bicie z 1859 roku.
400 zł
1 grosz 1839, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 254, ładna patyna, rzadki w .. 1 grosz 1839, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 254, ładna patyna, rzadki w ..
531 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
1 grosz 1839, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 254, ładna patyna, rzadki w tym stanie zachowania.
50 zł
150 zł
532 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
1 grosz 1840, Warszawa, j.w., Plage 259, patyna.
40 zł
60 zł