Aukcja nr 15

USD/PLN: 3.390 | EUR/PLN: 3.736 | data: 23-05-1998
Jesteś w: A15  POLSKA  Stefan Batory 1576-1586
szeląg 1582, Ryga, Aw: Monogram królewski i napis, Rw: Herb Rygi i napis, Gum. 800, Kurp. 407 R. szeląg 1582, Ryga, Aw: Monogram królewski i napis, Rw: Herb Rygi i napis, Gum. 800, Kurp. 407 R.
180 Stefan Batory 1576-1586
szeląg 1582, Ryga, Aw: Monogram królewski i napis, Rw: Herb Rygi i napis, Gum. 800, Kurp. 407 R.
60 zł
170 zł
181 Stefan Batory 1576-1586
szeląg 1583, Olkusz, Aw: Monogram królewski i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Gum. 671, Kurp. 40 R1.
70 zł
szeląg 1586, Olkusz, j.w., Gum. 678, Kurp. 54 R1, na rewersie literki N-H po bokach korony. szeląg 1586, Olkusz, j.w., Gum. 678, Kurp. 54 R1, na rewersie literki N-H po bokach korony.
182 Stefan Batory 1576-1586
szeląg 1586, Olkusz, j.w., Gum. 678, Kurp. 54 R1, na rewersie literki N-H po bokach korony.
100 zł
150 zł
szeląg 1586, Ryga, Aw: Monogram królewski i napis, Rw: Herb Rygi i napis, Gum. 803, Kurp. 418 R, r.. szeląg 1586, Ryga, Aw: Monogram królewski i napis, Rw: Herb Rygi i napis, Gum. 803, Kurp. 418 R, r..
183 Stefan Batory 1576-1586
szeląg 1586, Ryga, Aw: Monogram królewski i napis, Rw: Herb Rygi i napis, Gum. 803, Kurp. 418 R, rzadki w tym stanie zachowania.
80 zł
280 zł
denar 1585, Gdańsk, Aw: Orzeł Prus Królewskich (ręka z mieczem z lewej strony), Rw: Herb Gdańska, .. denar 1585, Gdańsk, Aw: Orzeł Prus Królewskich (ręka z mieczem z lewej strony), Rw: Herb Gdańska, ..
184 Stefan Batory 1576-1586
denar 1585, Gdańsk, Aw: Orzeł Prus Królewskich (ręka z mieczem z lewej strony), Rw: Herb Gdańska, Gum. 786, Kurp. 371 R2, wyjątkowo ładny egzemplarz, stara patyna.
350 zł
360 zł