Aukcja 15 / 475
USD/PLN: 3.390 | EUR/PLN: 3.736 | data: 23-05-1998
trojak 1794, Warszawa, j.w., Plage 206, patyna.
Numer: | 475 |
Opis: | Stanisław August Poniatowski 1764-1795. trojak 1794, Warszawa, j.w., Plage 206, patyna. |
Stan: | II, Extremely Fine |
Data sprzedaży: | 23-05-1998 |
Cena szacunkowa: | 50 zł |
Cena wywoławcza: | 40 zł |
Cena wylicytowana: | 120 zł |
Ilość odsłon: 722