Aukcja 15 / 469
USD/PLN: 3.390 | EUR/PLN: 3.736 | data: 23-05-1998
trojak 1791, Warszawa, j.w., Plage 199, patyna.
Numer: | 469 |
Opis: | Stanisław August Poniatowski 1764-1795. trojak 1791, Warszawa, j.w., Plage 199, patyna. |
Stan: | II, Extremely Fine |
Data sprzedaży: | 23-05-1998 |
Cena szacunkowa: | 50 zł |
Cena wywoławcza: | 40 zł |
Cena wylicytowana: | 90 zł |
Ilość odsłon: 716