Zakończenie: 09-09-2021 20:00 ÷ 22:31
Watykan, Wizyta w Niemczech, 1980
323133
Aw: Głowa papieża lekko w prawo, JOHANNES PAUL II - DEUTS... | I |
65 zł szac. 50 zł 66 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Watykan, Podróż do Polski, 1987
323134
Aw: Półpostać papieża lekko w prawo, IOANNES PAVLVS PP. I... | I |
65 zł szac. 50 zł 53 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Watykan, zestaw 9 medali
323140
Zestaw 9 medali z papieżami: Leonem XIII, Piusem X, Bened... | I/I- |
70 zł szac. 100 zł 45 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Włochy, medal pamiątkowy (KOPIA), 1940
330060
Aw: Mussolini i Hitler na koniach, w lewo, niżej swastyka... | I/II |
60 zł szac. 100 zł 83 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Włochy, Papieska wizyta w Czechach, 1997
323136
Aw: Popiersie papieża w prawo, z pastorałem, IOANNES PAUL... | I |
70 zł szac. 50 zł 60 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Włochy, Podróż do WIelkiej Brytanii, 1982
323132
Półpostać papieża z pastorałem, JOANNES PAULUS II PONT• -... | I |
70 zł szac. 50 zł 51 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal na pamiątkę zaślubin Władysława IV i Ludwiki Marii Gonzagi, pocz. XVIII w. (?)
329922
Aw: Popiersie Ludwika XIV w prawo, niżej sygnatura J•MAVG... | II |
240 zł szac. 350 zł 181 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, KOPIA GALWANICZNA medalu na pamiątkę zwycięstwa pod Wiedniem, 1683 (oryginał)
330044
Aw: Popiersie Jana III w prawo, w wieńcu laurowym, paluda... | III+ |
420 zł szac. 150 zł 199 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Polska, 400. rocznica śmierci Jana Długosza, 1880
330094
Aw: Głowa w prawo, w czapce, niżej sygnatura W.GLOWACKI, ... | II |
2 400 zł szac. 250 zł 754 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, Medal nagrodowy Powszechnej Wystawy Krajowej we Lwowie, 1894
330045
Aw: Gałązka palmowa, obok POWSZECHNA WYSTAWA / KRAJOWA / ... | II |
680 zł szac. 400 zł 188 wyświetleń |
10 | zakończona |