Włochy, Podróż do WIelkiej Brytanii, 1982

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 09-09-2021 22:09:20
323132
Opis: Włochy, Podróż do WIelkiej Brytanii, 1982, Półpostać papieża z pastorałem, JOANNES PAULUS II PONT• - MAX•28 MAII•2 IUNII 1982, Rw: Trójkąt na którym kielich, chleb i ryba, UT / UNUM / SINT, wokół kłos i dwa kwiaty, przy nich ANGLIA - SCOTIA - GALLES, meda l projektu Maurizio Baldessariego
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz złocony, 51.1 mm, 75.95 g, medal w eleganckim pudełku
Literatura: Grabowski 0213

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 51

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  50 zł
4)  36 zł