Watykan, Wizyta w Niemczech, 1980

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 09-09-2021 22:07:40
323133
Opis: Watykan - Jan Paweł II (1978–2005), Wizyta w Niemczech, 1980, Mediolan, Aw: Głowa papieża lekko w prawo, JOHANNES PAUL II - DEUTSCHLANDBESUCH 1980, Rw: Św. Albert i Bonifacy, S. ALBERTVS M. - S. BONIFATIVS, medal projektu Stefano Locatelli
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz złocony, 50.3 mm, 58.53 g, medal w eleganckim pudełku

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 66

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  50 zł
4)  32 zł
5)  30 zł