Watykan, Podróż do Polski, 1987

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 09-09-2021 22:08:00
323134
Opis: Watykan - Jan Paweł II (1978–2005), Podróż do Polski, 1987, Aw: Półpostać papieża lekko w prawo, IOANNES PAVLVS PP. II, Rw: trzy medaliony (DO KOŃCA ICH UMIŁOWAŁ, B. MICHAEL KOZAL, B. CAROLA KÓZKA), POLONIAM TERTIO VISIT VIII - XIV IVNII MCMLXXXVII - POLONIAM, medal projektu Enrico Manfriniego
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz złocony, 49.9 mm, 51.32 g, medal w eleganckim pudełku
Literatura: Grabowski 0599

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 54

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  55 zł
4)  42 zł
5)  38 zł