Zakończenie: 15-07-2021 20:00 ÷ 22:48
Polska, Tadeusz Kościuszko – kopia medalu wykonana najprawdopodobniej w hucie w Białogonie, 1818 (oryginał)
324956
Aw: Popiersie Tadeusza Kościuszki w prawo, na odcięciu ra... | III+ |
65 zł szac. 60 zł 142 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal na pamiątkę śmierci Józefa Poniatowskiego, 1813 (oryginał)
324955
Aw: Popiersie w prawo, na dole sygnatura CAUNOIS F•, JOZE... | III |
115 zł szac. 75 zł 169 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal elekcyjny (późniejsze bicie ?), 1733
327158
Aw: Głowa władcy w prawo, niżej sygnatura P.P.Werner fec.... | III/III+ |
370 zł szac. 200 zł 193 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal na pamiątkę odbudowy Gniezna po pożarze w 1819 roku (późniejszy odlew, kopia galwaniczna ?), 1823 (oryginał)
327967
Aw: Fryderyk Wilhelm III w todze, koronowany wieńcem laur... | III+ |
38 zł szac. 60 zł 133 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal na pamiątkę 200. rocznicy bitwy pod Wiedniem (późniejszy odlew), 1883 (oryginał)
327969
Aw: Popiersie Jana Sobieskiego w prawo, w zbroi i płaszcz... | III |
140 zł szac. 100 zł 155 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Śląsk, medal na pamiątkę wybuchu I wojny śląskiej, 1741
327159
Aw: Silesia siedząca przy sarkofagu cesarza Karola VI, ws... | III- |
165 zł szac. 150 zł 165 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Włochy, Papieskie Seminarium Rzymskie, XIX w.
327101
Aw: Skrzyżowane klucze pod parasolem, SEMINARIUM - ROMANU... | I- |
185 zł szac. 200 zł 105 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Watykan, Kanonizacja Giovanny D'Arco, Margherity M. Lacoque i Gabriele Dell'Addolorata, 1920
320831
Aw: Popiersie papieża w lewo na odcięciu ramienia sygnatu... | II |
50 zł szac. 50 zł 98 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Watykan, Papieskie Kolegium Rosyjskie, 1928
327169
Aw: Popiersie papieża w prawo, w dolnej części sygnatura ... | I-/II+ |
270 zł szac. 200 zł 114 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Watykan, Otwarcie nowej siedziby Papieskiego Uniwersytetu Gregoriańskiego, 1924
327100
Aw: Popiersie papieża w prawo, niżej sygnatura MISTRUZZI,... | I- |
250 zł szac. 200 zł 184 wyświetleń |
9 | zakończona |