Polska, medal na pamiątkę śmierci Józefa Poniatowskiego, 1813 (oryginał)

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 22:32:20
324955
Opis: Polska - XIX wiek, medal na pamiątkę śmierci Józefa Poniatowskiego, 1813 (oryginał), Paryż (oryginał), Aw: Popiersie w prawo, na dole sygnatura CAUNOIS F•, JOZEF XIĄZE - PONIATOWSKI, Rw: Płacząca kobieta stojąca przy urnie umieszczonej na postumencie, ŻYŁ DLA OYCZYZNY - UMARŁ DLA SŁAWY., w odcinku BÓG MI POWIERZYŁ HONOR / POLAKOW; JEMU GO / TYLKO DDAM. / 19 PAZ: 1813., medal projektu Francoisa Caunoisa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz lany, 40.8 mm, 36.19 g
Literatura: H-Cz. 3988 (oryginał)

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość przebić: 11
Ilość odsłon: 131

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  100 zł
4)  48 zł