Polska, denar, 1173–1185/90

Polska, denar, 1173–1185/90

Polska, denar, 1173–1185/90

Cena wylicytowana: 1 600 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 20:26:20
327498
Opis: Polska - Śląsk - Bolesław I Wysoki (1163–1201), denar, 1173–1185/90, Aw: Postać biskupa z krzyżem i księgą, z prawej SA, Rw: Rycerz walczący z lwem
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 16.8 mm, 0.29 g, patyna
Literatura: Frynas S.2.2, Gum-H. 233, Kop. 6424, Str. 46, Such. 2

Cena końcowa: 1 600 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 1009

1)  1 600 zł
2)  1 550 zł
3)  980 zł
4)  740 zł
5)  660 zł
6)  620 zł
7)  580 zł
8)  540 zł
9)  340 zł
10)  330 zł
11)  320 zł
12)  310 zł
13)  300 zł