Polska, 2 złote, 1925

Polska, 2 złote, 1925

Polska, 2 złote, 1925

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 21:01:40
326787
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 109d

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 728

1)  460 zł
2)  450 zł
3)  390 zł
4)  350 zł
5)  300 zł
6)  280 zł
7)  270 zł
8)  260 zł
9)  250 zł
10)  240 zł
11)  230 zł
12)  220 zł
13)  165 zł
14)  160 zł
15)  150 zł
16)  140 zł
17)  130 zł
18)  125 zł