Polska, Tadeusz Kościuszko – kopia medalu wykonana najprawdopodobniej w hucie w Białogonie, 1818 (oryginał)

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 22:32:40
324956
Opis: Polska - XIX wiek, Tadeusz Kościuszko – kopia medalu wykonana najprawdopodobniej w hucie w Białogonie, 1818 (oryginał), Aw: Popiersie Tadeusza Kościuszki w prawo, na odcięciu ramienia sygnatura CAUNOIS F., THADDEUS - KOSCIUSZKO., Rw: NATUS / AN. M . DCC. XLVI. / SIECHNOWIEZ DUCAT. / LITHAVIÆ IN POLONIA / OBIIT / AN. M. DCCC. XVII. / SERIES NUMISMATICA / UNIVERSALIS VIRORUM ILLUSTRIUM / M. DCCC. XVIII. / DURAND EDIDIT
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: żelazo lane, 40.0 mm, 27.86 g
Literatura: Szyszko-Czyżak 21 (oryginał)

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 103

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  50 zł
4)  40 zł
5)  38 zł