Watykan, Kanonizacja Giovanny D'Arco, Margherity M. Lacoque i Gabriele Dell'Addolorata, 1920

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 22:30:20
320831
Opis: Watykan - Benedykt XV (1914–1922), Kanonizacja Giovanny D'Arco, Margherity M. Lacoque i Gabriele Dell'Addolorata, 1920, Aw: Popiersie papieża w lewo na odcięciu ramienia sygnatura MISTRUZZI, BENEDICTVS • XV • - PONT • MAX • A • VI •, Rw: Trójka nowych świętych na obłokach, nad nimi Gołębica, • CABLITVM • SANCTORVM • HONORIBVS • AVCTI •, na dole MCMXX, medal projektu Aurelia Mistruzziego
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony, 44.1 mm, 34.45 g, przetarty

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 98

1)  50 zł
2)  50 zł
3)  46 zł
4)  30 zł