Włochy, Papieskie Seminarium Rzymskie, XIX w.

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 22:30:40
327101
Opis: Włochy - Lacjum, Papieskie Seminarium Rzymskie, XIX w., Aw: Skrzyżowane klucze pod parasolem, SEMINARIUM - ROMANUM - PONTIFICIUM, Rw: Wieniec, wewnątrz VIRTVTI / PRAECIPVAE, na dole sygnatura L. GENNARI, medal projektu Luigiego Gennariego
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 40.7 mm, 26.9 g, minimalne uderzenie przy krawędzi

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 94

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  160 zł
4)  135 zł
5)  130 zł
6)  125 zł