Watykan, Otwarcie nowej siedziby Papieskiego Uniwersytetu Gregoriańskiego, 1924

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 22:29:40
327100
Opis: Watykan - Pius XI (1922–1939), Otwarcie nowej siedziby Papieskiego Uniwersytetu Gregoriańskiego, 1924, Aw: Popiersie papieża w prawo, niżej sygnatura MISTRUZZI, PIVS • XI • PONT • - MAX • ANNO • III •, Rw: Fasada budynku, GREGORIANVM / ABHINC AN. C SOC. IESV REST•, na dole sygnatura LEONORI ARCH., w odcinku NOVA SEDE DONATVR / MCMXXIV, medal projektu Aurelia Mistruzziego
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 44.3 mm, 35.55 g, nakład 2.000 sztuk, lekko przetarty

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 12
Ilość odsłon: 124

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  220 zł
4)  200 zł
5)  160 zł
6)  150 zł
7)  140 zł
8)  130 zł
9)  125 zł