Aukcja online
Zakończenie: 06-05-2021 20:00 ÷ 22:09
licytacje zakończone
Zdjęcie | Opis | Stan | Cena | Ofert | Do końca |
---|---|---|---|---|---|
wydawnictwa polskie, Kocojów Maria (red.) – "Monumentis Patriae…' Emerykowi Hutten-Czapskiemu w..
322685
Kocojów Maria (red.) – "Monumentis Patriae…' Emerykowi Hu... | I- |
42 zł szac. 40 zł 164 wyświetleń |
5 | zakończona | |
wydawnictwa polskie, Narodowy bank Polski – Bankoteka: Wydanie specjalne. Dzieje Złotego, Warsz..
322693
Narodowy bank Polski – Bankoteka: Wydanie specjalne. Dzie... | I- |
24 zł szac. 20 zł 133 wyświetleń |
5 | zakończona | |
wydawnictwa zagraniczne, Davenport John S. – European Crowns 1600-1700, Galesburg 1974, brak ISBN
322585
Davenport John S. – European Crowns 1600-1700, Galesburg ... | II |
410 zł szac. 400 zł 215 wyświetleń |
6 | zakończona | |
wydawnictwa zagraniczne, Нечитайло В., Єрмаченко І., Замеховський Є. – Каталог трояків та шостаків ..
322697
Нечитайло В., Єрмаченко І., Замеховський Є. – Каталог тро... | I/I- |
65 zł szac. 25 zł 261 wyświetleń |
7 | zakończona | |
wydawnictwa zagraniczne, Нечитайло В., Замеховський Є. – КАТАЛОГ півтораків XVII ст. Речі Посполито..
322698
Нечитайло В., Замеховський Є. – КАТАЛОГ півтораків XVII с... | I/I- |
125 zł szac. 40 zł 258 wyświetleń |
7 | zakończona | |
wydawnictwa polskie, Kamiński Jacek W., Błądek Bartosz, Chowaniec Andrzej W. – Vademecum przech..
322694
Kamiński Jacek W., Błądek Bartosz, Chowaniec Andrzej W. –... | I/I- |
26 zł szac. 20 zł 108 wyświetleń |
7 | zakończona | |
wydawnictwa polskie, Kałkowski Tadeusz – Tysiąc Lat Monety Polskiej; III wydanie; Kraków 1981, ..
322686
Kałkowski Tadeusz – Tysiąc Lat Monety Polskiej; III wydan... | II |
75 zł szac. 60 zł 241 wyświetleń |
8 | zakończona | |
wydawnictwa polskie, Jarosław Dutkowski, Adam Suchanek – Corpus Nummorum Gedanensis; Gdansk 200..
322691
Jarosław Dutkowski, Adam Suchanek – Corpus Nummorum Gedan... | I/I- |
340 zł szac. 150 zł 516 wyświetleń |
8 | zakończona | |
wydawnictwa polskie, Błądek Bartosz, Kamiński Jacek W. – Vademecum czyszczenia i konserwacji mo..
322695
Błądek Bartosz, Kamiński Jacek W. – Vademecum czyszczenia... | I- |
70 zł szac. 20 zł 208 wyświetleń |
10 | zakończona | |
wydawnictwa polskie, Iger Tadeusz – Katalog Trojaków Polskich, Warszawa 2008, ISBN 9788392333241
322588
Iger Tadeusz – Katalog Trojaków Polskich, Warszawa 2008, ... | I |
580 zł szac. 300 zł 349 wyświetleń |
11 | zakończona |
Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 10%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.