wydawnictwa zagraniczne, Нечитайло В., Єрмаченко І., Замеховський Є. – Каталог трояків та шостаків ..

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 20:02:20
322697
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Нечитайло В., Єрмаченко І., Замеховський Є. – Каталог трояків та шостаків Сигізмунда III Вази 1618-1627 рр/ V. Nechytailo, I. Ermachenko, E. Zamekhovski – Catalogue of trojaks and szostaks of Sigismund III Vasa from 1618 to 1627, Kijów 2016, ISBN 9786177361557
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 47 stron formatu A4, oprawa kartonowa, bogato ilustrowany katalog trojaków i szóstaków Zygmunta III Wazy wraz z wycenami monet

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 257

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  40 zł
4)  36 zł
5)  24 zł
6)  22 zł
7)  18 zł