wydawnictwa polskie, Bodzek Jarosław, Korczyńska Elżbieta (red.) – 100 rarytasów numizmatycznyc..

Cena wylicytowana: 470 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 20:05:20
322687
Opis: wydawnictwa polskie, Bodzek Jarosław, Korczyńska Elżbieta (red.) – 100 rarytasów numizmatycznych w Muzeum Narodowym w Krakowie. 100 Numismatic Rarities at the National Museum in Krakow, Kraków 2012, ISBN 9788375810295
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 230 stron formatu B4, twarda oprawa z obwolutą, doskonałej jakości papier i wierność kolorów druku, wspaniały album ze znakomitymi zdjęciami (również do każdej pozycji powiększenia na całą stronę) najznamienitszych i najefektowniejszych monet i medali z kolekcji Muzeum Czapskich, wśród 100 pozycji jakie okazy jak denar GNEZDVN CIVITAS, floren Łokietka, dwutalar koronny Stefana Batorego, odbitka w złocie talara oblężniczego z 1577 roku, studukatówka Zygmunta III, talar z oblężenia Torunia w 1629 roku, talar koronny Jana III, seria dukatów koronnych Stanisława Poniatowskiego z lat 1765-66, a także wiele donatyw, medale wielodukatowe pamiątkowe z pokojów, koronacji i zaślubin, skończywszy na unikalnym banknocie XIX-wiecznym - 100 złotych z 1824 roku

Cena końcowa: 470 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 763

1)  470 zł
2)  460 zł
3)  340 zł
4)  280 zł
5)  220 zł
6)  190 zł
7)  165 zł
8)  160 zł
9)  125 zł
10)  120 zł
11)  115 zł
12)  105 zł
13)  100 zł
14)  90 zł
15)  70 zł
16)  65 zł
17)  60 zł