wydawnictwa zagraniczne, Davenport John S. – European Crowns 1600-1700, Galesburg 1974, brak ISBN

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 20:03:20
322585
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Davenport John S. – European Crowns 1600-1700, Galesburg 1974, brak ISBN
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 634 strony formaty A4, twarda oprawa, lekko rozklejony grzbiet przy okładkach, ale blok zwarty, najlepsze opracowanie europejskich monet talarowych (z wyłączeniem niemieckich opracowanych w osobnym tomie) z bardzo licznymi fotografiami, również polskich XVII-wiecznych talarów

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość przebić: 9
Ilość odsłon: 115

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  350 zł
4)  330 zł
5)  290 zł
6)  240 zł