wydawnictwa polskie, Iger Tadeusz – Katalog Trojaków Polskich, Warszawa 2008, ISBN 9788392333241

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 20:01:40
322588
Opis: wydawnictwa polskie, Iger Tadeusz – Katalog Trojaków Polskich, Warszawa 2008, ISBN 9788392333241
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 330 stron formatu B5, oprawa twarda, pierwsza pozycja katalogująca wszystkie polskie monety trzygroszowe, obejmująca emisje od czasów Zygmunta I Starego do XIX wieku, wraz z emisjami lennymi i Księstw Śląskich, w pracy skatalogowano 740 podstawowych typów monet, a licząc z odmianami ujęto ich ponad 2.000, każdy z typów przedstawiony jest na zdjęciu, często w kilku odmianach

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość przebić: 22
Ilość odsłon: 203

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  500 zł
4)  400 zł
5)  320 zł
6)  310 zł
7)  290 zł
8)  250 zł
9)  240 zł
10)  185 zł
11)  180 zł