wydawnictwa polskie, Kałkowski Tadeusz – Tysiąc Lat Monety Polskiej; III wydanie; Kraków 1981, ..

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 20:01:20
322686
Opis: wydawnictwa polskie, Kałkowski Tadeusz – Tysiąc Lat Monety Polskiej; III wydanie; Kraków 1981, brak ISBN
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: prawie 500 stron formatu A4 z dużymi zdjęciami monet na niemalże każdej stronie, twarda płócienna oprawa ze zniszczoną obwolutą, bardzo poszukiwana książka od której każdy kolekcjoner powinien zacząć spotkanie z numizmatyką

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 9
Ilość odsłon: 120

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  60 zł
4)  44 zł
5)  42 zł
6)  40 zł
7)  40 zł
8)  36 zł