wydawnictwa polskie, Jarosław Dutkowski, Adam Suchanek – Corpus Nummorum Gedanensis; Gdansk 200..

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 20:03:00
322691
Opis: wydawnictwa polskie, Jarosław Dutkowski, Adam Suchanek – Corpus Nummorum Gedanensis; Gdansk 2000, ISBN 9072244
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 335 stron formatu B5, oprawa twarda lakierowana, bogato ilustrowana, pięknie zachowana

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 22
Ilość odsłon: 235

1)  340 zł
2)  330 zł
3)  220 zł
4)  210 zł
5)  170 zł
6)  160 zł
7)  150 zł
8)  90 zł