wydawnictwa polskie, Kocojów Maria (red.) – "Monumentis Patriae…' Emerykowi Hutten-Czapskiemu w..

wydawnictwa polskie, Kocojów Maria (red.) –

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 20:05:40
322685
Opis: wydawnictwa polskie, Kocojów Maria (red.) – "Monumentis Patriae…' Emerykowi Hutten-Czapskiemu w 110. rocznicę śmierci, Kraków 2006, ISBN 9788389424686
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 199 stron, format A4+, oprawa kartonowa, dodatkowo wkładka z indeksem nazwisk pojawiających się w publikacji, bardzo ładnie zachowane, zbiór artykułów opisujących zabytki ze zbioru Emeryka Hutten-Czapskiego znajdujące się w zbiorach Muzeum Narodowego w Krakowie

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 164

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  30 zł
4)  26 zł
5)  24 zł