wydawnictwa zagraniczne, Нечитайло В., Замеховський Є. – КАТАЛОГ півтораків XVII ст. Речі Посполито..

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 20:02:40
322698
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Нечитайло В., Замеховський Є. – КАТАЛОГ півтораків XVII ст. Речі Посполитої та пов’язаних з нею територій, Київ, 2016, ISBN 97861771110797
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 191 stron formatu A4, twarda oprawa, bogato ilustrowany katalog półtoraków polskich i z Polską związanych, wraz z wycenami

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 15
Ilość odsłon: 125

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  110 zł
4)  50 zł
5)  40 zł
6)  30 zł
7)  26 zł