wydawnictwa polskie, Błądek Bartosz, Kamiński Jacek W. – Vademecum czyszczenia i konserwacji mo..

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 20:07:20
322695
Opis: wydawnictwa polskie, Błądek Bartosz, Kamiński Jacek W. – Vademecum czyszczenia i konserwacji monet, wydanie II, Warszawa 2011, ISBN 9788392985303
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 136 stron formatu A5, oprawa kartonowa

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 208

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  50 zł
4)  46 zł
5)  42 zł
6)  24 zł
7)  22 zł
8)  18 zł
9)  16 zł
10)  14 zł