Zakończenie: 05-12-2019 20:00 ÷ 22:30
Europa, medalik religijny, XVII/XVIII w.
191368
Aw: Anoły trzymające domek loretański na którym Matka Bos... | III/IV |
80 zł szac. 50 zł 458 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji - Ludwik VII, 1838
191364
Aw: Popiersie władcy w prawo, na odcięciu ramienia CAQUÉ ... | II+ |
185 zł szac. 150 zł 127 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji - Childeryk I, 1840
191363
Aw: Popiersie władcy w prawo, niżej CAQUÉ 1840., wokół CH... | II+ |
220 zł szac. 150 zł 138 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji - Childebert I, 1840
191365
Aw: Popiersie władcy w prawo, z boków CAQUÉ - 1840., wokó... | II |
210 zł szac. 150 zł 189 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Francja, żeton patriotyczny, 1741
185548
sygnowany fm, Aw: Głowa Ludwika XV w prawo, LUD XV REX C... | III+/III |
85 zł szac. 125 zł 225 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Francja, żeton, 1776
185551
sygnowany P DROZ, Aw: Popiersie króla w lewo, LUDOV XVI R... | III+ |
90 zł szac. 125 zł 221 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Wielka Brytania, Medal nagrodowy Wielkiej Wystawy w Londynie, 1851
191246
Aw: Głowy Wiktorii i Alberta w lewo, na dole dwa delfiny,... | III |
130 zł szac. 200 zł 228 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Francja, żeton pamiątkowy
185553
Aw: Głowa Ludwika XV w prawo, LUD XV REX CHRISTIANISS; R... | II |
100 zł szac. 125 zł 206 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Francja, medal nagrodowy
191199
Aw: Popiersie w prawo, niżej sygnatura OUDINÉ, OLIVIER DE... | III/IV |
95 zł szac. 120 zł 105 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, medal nagrodowy, 1889-1918
191198
Aw: Głowa Wilhelma II w prawo, niżej sygnatura E. WEIGAND... | III- |
70 zł szac. 90 zł 257 wyświetleń |
2 | zakończona |