Niemcy, medal nagrodowy, 1889-1918

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2019 22:14:20
191198
Opis: Niemcy - Wilhelm II 1888-1918, medal nagrodowy, 1889-1918, Aw: Głowa Wilhelma II w prawo, niżej sygnatura E. WEIGAND F., WILHELM II DEUTSCHER KAISER, Rw: Wokół wieńca FÜR FLEISS U. GUTE FÜHRUNG IM GROSSEN MILITAIR-WAISENHAUSE, w wieńcu ZU / POTSDAM / UND / PRETZSCH
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 41.2 mm, 34.81 g, uderzenia przy krawędzi, zacięcie obrzeża

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 55 zł
Cena szacunkowa: 90 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 131

1)  70 zł
2)  70 zł